bugün

göğsümüzü kabartmıştır.

bu nasıl bir gururdur yarebbim, aklımı yitireceğim mutluluktan.
ismini ilk defa duyduğum normal insan.
Kaan boşnak kim aq.
harbi mi çok sevindim kardeşim hayırlı olsun ( tanımıyor ). Kaan boşnak kim la ?
Sanmiyorum yani.
Yok artık. Kediler seni yer kaan. Hadi pisicik.
kaan hadi uzatma nolursun.
benim.swh.
Amma abarttınız duyan gören diyecek ki ölü biri sözlükte yazarmış nasıl olur ya da farklı bir evrenden bir varlık yazarmış ... Adam sizin bizim gibi sıÇıyor sevişiyor maÇ izleyip küfrediyor falan. Oley ne anlaşılmayan başlıklar.
bildiniz la artık saklanmama gerek kalmadı.
Eğer öyleyse çok şeyapmasın para hala bende.
olsa olsa ekşi sözlükte olacak şey. napsın buralarda.
gayet normal olan bir hadise.
keşke dedirten durum...
(bkz: kaan boşnak kim amk)

Düşüncelerine daldıran başlık.
kaan boşnak'ın yazar olduğuna sevinenler benim kimliğimi öğrense neler olurdu acaba.

neyse susayım ben.
Hayırlara vesile olmasını dileriz. Hoşgelmiş sefalar getirmiş, saldırın ergen kızlar.
(bkz: kaan boşnak kim amk)

dedirten başlık.
Baya bir alıcısı olan arkadaşın sözlük yazarı olması durumu.

Sene 2013. Öyle bir anda popüler olan şeylerden uzak durduğum için arkadaşı dinlemiyorum... Üniversiteden organizatör bir dostum bu arkadaşı ve Ekibini konsere çağırdı. Geldiler, çaldılar. Tanıştık, akşam da bir gece kulübüne gittik. Konserden sonra kulis girişi karı, kız doluydu. Allah var hiçbirine pas vermedi. Tamam kızların yaşı 21-22'den büyük değildi ama sonuçta reşit, üniversite çağında kızlardı. Yalnız bir tanesi bizle muhabbet ettikten sonra kulise girip 5 dakika sonra çıktı, giderken de organizatör arkadaşla benim yanıma gelip 'çocuk lan bunlar, Canınız isterse arayın, aklınıza gelmeyecek fantezilerimiz var' deyip numarasını söyleyerek gitti. Neyse gece kulübünden çıkarken de gerçekten eli yüzü düzgün, güzel bir kız yarım saat diretmesine, beni de oteline götür demesine rağmen pas vermedi. Ben de arkadaşı dinlemediğim, yeni tanımadığım için 'ne ara ünlü oldu lan bu çocuk' diye kendi kendime söylendim. Hatta 20 senedir medyanın en üst noktalarında bulunmuş, arkadaştan defalarca kat ünlü insanlarla da çok iş yaptım ama bu kadar ilgi görenine az rastladım.

He bir de çıkışta tabakta pilav yedik, hiç surat büzüştürmediler, esaslı çocuklarmış. Gerçekten buralardaysa yeşillendirsin, eski günleri yad edelim.
O kim amk ?
Sevindirmişdir. Onun gibi mükemmel insanlara ihtiyacımız var sözlükte.
egoist ve gereksiz herifin tekidir. üç beş şarkısı fena değil. adamlar rulez.
(bkz: o kim amk)
O kim lan?
o da insandır neden olmasın?