bugün

Bir internet sosyal paylaşım sitesinde kurulmuş olan Vatansever bir grupta 300 pkklının öldürülmesini bir bayram gibi kutlayan Kemalist,şovenist ve faşist olan grup üyelerine tokad gibi yanıd verip nazist kemalistlerin oyununu bozan anarko-islamcı kürt genci tarihe şu sözlerle geçecekti :

' -ULAN OROSBUNUN ÇOCUKLARI O DAĞDA ÖLENLER iNSAN DEĞiL Mi ? SiZLER NASIL iNSANSINIZ ŞEREFSiZLER,BiZ GEÇEN G
ÜN DEVRiLEN ASKERi ARACI KALDIRDIK SiZLER BiZiM ŞEHiTLERiMiZE LEŞ DiYORSUNUZ, BU iNSANLIK MIDIR ? AYIP YA ? ATAPUTÇULAR SiZi. ONLAR DEMOKRATiK HAKLARINI SiLAHLA ARIYORLAR, EGEMEN ULUSUN MiLLiYETÇiLiĞi EZiLEN ULUSUN MiLLiYETÇiLiĞiNi DOĞURUR SiZiN ALLAHINIZ YOK MU iZMiRLi KIZLARI GÖRÜYORUZ HEPSi OROSPU SiZiN BACINIZI SiKEM .. ''

Bunun üzerine kemalist grup bir an duraklar ve düşünceye dalar.. Kemalistlerin başı aynı zamanda siyonist olan Niccolò Machiavelli şöyle der : Ben bütün hayatımı ulus devlete ve italyayı birleştirmeye çalışarak geçirdim..ve bütün hayatım boyunca kız kardeşimi ona buna sattım.Bu facebookta siyaseti öğrenen genç benim düşünemediğim şeyleri düşünebiliyor.. Gerçekten biz neden Ulus devlet için uğraşıyoruz ?

Onun sağ kolu ve sevgilisi olan Mussolini şöyle der : Ben libyayı işgal edip oradaki halkı sömürdüm.. Tek amacım italyayı güçlü bir devlet haline getirmekti. Ne kadar çok hata yapmışım ve kürt genci benim düşünemediğim şeyleri düşünüyor, şimdi taşlar yerine oturuyor diyip ağlak bir sesle kürtçe bir şarkı tutturmuş. Ve '' Yaşasın halkların kardeşliği '' diye haykırmış..

Ve kemalistler birer ikişer gruptan ayrılmaya başlayıp, solcu ve islamcı gruplara katılmışlar.. Ve o günden sonra che şapkaları ve puşiler yok satmış.. O günü törörisleri nasıl etkisiz hale getiricez diye değil onlara nasıl yaranıcaz diye düşünürek geçirmişler.. Ve içleri insan sevgisi ile dolmuş..

(bkz: ironi)
" bacınızı sikem" kısmı favorim olan cevaptır.
ataputcu derken apoputçuları akla getirmiştir...
küfrederken küfürlük olmak buna denir.
yazar burada hayallerini kağıda dökmüş. öyle bir kitlenme buraya ulaşmadı kardeş. bu fikri savunan kişi isterse hayatının en iyi hitabetini yapsın, savunduğu şey bir hiçse, o cevabı kimse takmaz. dağda ölenlere üzülmemizi istediği kısma güldüm ben en fazla. "insan" diye nitelendirdiğimiz şey sadece bedenden ibaret olsa belki söylediği doğru olabilir ancak, bizim insanlık anlayışımızda; her şeyden habersiz günlük hayatını yaşayan insanların, çocukların olduğu yerlerde bomba patlatıp bununla övünmek yok. olmadı ve olmaz da. sen hangi beyinle kimi kitliyosun? pardon kidliyosun?
ibretliktir. (bkz: kitlendim)
Okudum ve anlamadım net. Yazar ne yazdıysa kafa yaşadığı belli.
hayal ürünü gençtir, gerçeksede orosbu çocuğu kendisidir. arz ederim.
bunun üzerine kemalist geçlerin; be amına koduğumun çocuğu, gavat gibi köpek gibi gizli gizli gelip çoluk çocuk demeden, günahsız savcı polis demeden gece vakti vurup kahpece kaçan orospu çocukları ölünce oturup niye ağlayım, vatana millete ihanet edenin arkasından niye gözyaşı dökeyim, aracı kaldıracağınıza o aracın devilrmesini engelleseydiniz ya be orospu çocuğu diye cevap vermesine rağmen yazılmayan diyalogdur.
http://galeri.uludagsozluk.com/r/175865/
orospu cocugu oldugunu söylemek istiyor serefsiz. Ne zamandan beri terörist o.cckları sehit sayılıyor. bi tarafına sok o leşleri soysuz it!
(bkz: leşlerine şehit diyen pkklılar)
şöyle cevap verilebilir:

lan piç sen pkk itisin galiba! o insanlar pkk değildi. tc seven kürt vatandaşlardı. lan öküz bir tarafınızı ne kadar yırtarsanız yırtın kürt vatandaşlarımızın hepsini pkk'li gibi gösteremezsiniz!

ha bunuda kemalistlikle alakası yok . anlamayan eşeklere söylüyorum bu birbok gibi adam yerine koyduğunuz genç dolaylı yoldan bütün kürtlerin pkk yandaşı olduğunu beyinlere kazımaya çalışıyor!
hala çözemedim bu sözlükteki bazı insanların(!) zeka yaşını!
tekrar okunması gereken 'ibretlik' hikayedir.
hak silahla aranmaz, aramaya çalışan da leş olmaktan kurtulamaz.
kürt gencin edepten, terbiyeden nasibini almadığını gösteren bir şerefsizlik. şimdi aynısını başkası bu "kürt gence" yapsa hemen kudurursunuz amk dimi.
Okurken boynumu kitleyen cevap. Adı ustunde "terorist". Barıs icin teror olmaz. barıs icin bebek oldurulmez baris icin karakol basilmaz baris icin ulke bolunmez bolunemez . "Terorle" mucadele bir savunmadir. Git once savas cikar daga cik ulkeyi bol sonra bizi olduruyolaağr. geberin orospu cocukları. Sizin yuzunuzden her kurt terorist zannediliyor.
kemalistler solcu mu milliyetçi mi sorunsalını akla getiren manasız ve anlamsız bir yazı.
fena kitlemiş durumdur. öyle böyle değil. ha siktirsin oradan. bana mı çıktılar lan oraya? terör bir suçsa bunlarda suçlu. mehmetçikle bir tutmak küfürdür küfür! evet.
sadece masum kürt isteklerinden birisidir.
akasya duragi dizisinin senaristleri tarafindan kaleme alinan baska bir oyku. adam sanki imana geliyor. bu hikayeden alinmasi gereken ibret "ne mallar var bu dunyada. boyle gereksiz hikayeler yazabiliyorlar.".
biz siz gibi düşmanları kurtuluş savaşında kitledik. biz siz gibi şerefsizleri çanakkale'de kitledik. biz siz gibi şerefsizleri gerekirse gene kitleriz diye cevap verir bir türk genci. geçiniz beyler bu masum ayaklarını. askerlerimizi şehit edeceksin, vergi kaçıracaksın, ülkenin huzurunu bozucaksın, kalkınmamızı engelleyeceksin, kaçakçılık yapıp ülkeye zarar vereceksin sonra uludere uludere diye ağlayacaksın, yatırıma gelen iş adamını, sanayiciyi, esnafı, tüccarı kaçıracaksın devlet bize bakmıyor diyeceksin, sözde biz barışçıl ve demokratik bir ülkede yaşamak istiyoruz deyip dağa çıkacaksın vatan evlatlarını bir bir harcayacaksın, terörist eylemlere destek vereceksin, yıllardır yemek yediğin kaba sıçacaksın ama nedense sen barış yanlısı biz de nedense ırkçı olucaz. yıllardır bizim türk milletinde gram ırkçılık olsaydı kürt sorunu olmazdı buna herkes emin olsun.