bugün

(bkz: justin bieber in annesinin sözlükte başlık açması)
(bkz: just in paprika)
kaliteli müziğin ne olduğunu bilen akıllı uslu ezik sürüsüdür. justin' i dinlemeyerek herhangi bir şey kaçırmamaktadır.
gerçekten biraz eziklik gördüğüm sürüdür. yanlış anlamayın ben de en az sizin kadar sevmiyorum justin bieberı, hatta bugün okula gitmesem mi bile diyorum malum konserin hazırlıkları falan filan. ama sizler gibi de hem dinleyenlerine hem de kendisine hakaretler savurmuyorum. sevmiyorum diyip geçiyorum. hakaretlerin ardında o yaşta bir çocuğun götürdüğü kız/para durumları olduğunu düşünmemek elde değil dışarıdan bakan biri için.
Seven bir çok ezikten çok daha şanslı olan aslında ezik olmayan kişilerdir. Konseri izleyerek yorum yapmak daha mantıklı. insan sesi güzel ve yakışıklı bir erkeği yunan tanrısı yerine koyar mı ? Yala beni erkeğim, dille beni, gömçür bana diye içinden geçirir mi ? Mal gibi ağlar mı ? Doğuş konselerinde ayılıp bayılan bu velete sahnede göt verir. Çünkü gavur ve popüler. Müzikten anladığınız insanları ilahlaştırmak olan bu %70 türkiye kitlesi ezik aynı zamanda kişilik ve karakteri oturmamış özentilerden oluşur.
tipsiz insanların ezikliğindedir.

tipsiz erkek bu adam kızları götürüyor diye sevmezken, tipsiz kız da böyle bir erkeği elde edemeyeceği için kafayı yer. işin özü budur.

yavru kuşlar, öyle ya da böyle adam malı da karıyı da götürüyor kabul edin helal olsun demeyi öğrenin artık. oğlanmış, gaymış komedisini geçin, bende madem öyleyse sorarım adama aynı yatakta mı yattınız da kuşunun ötüp ötmediğini biliyorsunuz diye?. haydi buyurun.

adamın rihanna'yı bile koklamışlığı varken neyin kafası lan bu gay guy demeler. her zamanki gibi komiksiniz amk. hakket eziksiniz. justin'e takayım size bir şey olmasın ama doğru da olmak gerekir.
justin bieber i yakisikliligini ve popülaritesini catir catir kiskanan insanciklardir.

oysa ki justin in adini agizlarina destur ile almalari gerekmektedir.
soytarının teki, beğenilcek nesi var. eyvah eyvah bide tarkandan üstün tutmaya kalkarlar bu iti.