bugün

jackie chan : Bu adamın dövşürken yüzünde ciddiyet göremiyorum ben, sürekli sırıtma durumu var adam da, sergilediği dövüş figürleri abartılı ve hemen hemen saçmadır.

Jet li: Bu herif ise tamamen dövüş makinesidir, özellikle de (bkz: danny the dog) filminde göstermiş olduğu dövüş performansı bir hayli etkileyicidir.

Küçük yaşlarda jackie chan filmleri izledim akabinde adam manyak dövüşüyor lan diye bir izlenime kapıldım ancak yaş ilerledikçe ve büyüdükçe aslında o kadar manyak dövüşmediğinin farkına vardım. Her şekilde jet li diyorum.
jetli bi bok sanılır tabi. bugün bir jet kaç para haberiniz var mı?
gecen bizim bakkal hamdi kahveci hayrettin manav necmi kasetci faruk oturuyoruz kahvede heeyt edasi ile iceri birisi girdi kahve bosaldi benden baska kimse kalmadi geldi benim masaya bi tekme atti lavuk yabanci dilde birseyler dedi bizim cin dili ve edebiyati okuyan memur mehmet efendinin oğlu bu cince sen neden kacmadin ben jetliyim adami sekiz ederim diyo abi canini seviyosan kac bu tarafa dedi dede Yadigari tek kirma arabada idi kostum seninkinin bacaklarina ikitane bi doladim. o gun bugundur beni gorse yol degistirir selam bile veremez korkusundan tabii bu anlattigim gencligimde idi simdi oyle değiliz tabi cok uzun zaman gecti ustunden diyecem o ki korkmayin bi bok değil size dalasacak olursa camel diyin size elini bile suremez.
http://www.youtube.com/watch?v=n2ut9G-AXjk
jackie jean'in yaptığı hareketleri gördünkten sonra hero'yu izleyip beğenmeyen bizlerin düşündüğü idea.

biz derken bencil olmak