bugün

fethi sekin, buyuk insan, orada canini siper etmis terorist kovalarken, jandarma aracinin icinde yere yatip kendini koruyan bebenin ta kendisidir.

gayet guzel ifade vermistir. pess,pessss!!!

tek terorist arac arkasindayken, arkasindan gelip kafasina bir sey vursa, ates etse su an her sey cok farkli olabilirdi.

vatan ne guzel, koca yurekli insanlara emanet oyle!!!

maasallah, maasallah...
Atv de bile açıkladılar, silahsız bir er olduğunu. sen şerefsiz bir troll olsan da gene de ciddiye aldık işte.
Hadi bunu okuyarak kendini parmakla.
Silahsiz olarak goreve cikamayacagi, tum jandarma erler tarafindan soylenmis. Silahi olmayan jandarma mi olur. Siz kendinizi kandirin.
jandarma olarak, askerlik yapan bilir. rdm ve çarşı izinleri hariçinde, bütün erlerin nizamiye dışında (mp5) silah taşıma zorunluluğu vardır.Buna araç şoförü de dahildir. O askere ve adliyeye birlikte geldiği komutanına, gerekli ceza işlem uyğulanmalıdır. Hele ki şu günlerde, silahsız gezmek bir rütbelinin yaptığı en büyük hatadır.
Sanıyorum il jandarma komutanı, o gün içerisinde hızlı bir soruşturma emri vermiştir.

Şimdi hepsi bir yana o korkak er'in izmire karı kız kesmek için gelmediğini, üstündeki ünüformasının farklı olmasından anlayıp saklanmaması gerektiğini bilmeliydi.

Ne yazık ki, artık her türk asker doğmuyor.
ben olaya böyle bakmıyorum. kardeşim hadi polis korkup sinse bir köşeye ne küfürler etseniz haklısınız fakat ana ocağından zorla askere getirilen bir çocuk acaba böyle bir şey için ne kadar uygun? karakteri belki korkak olabilir. öyleyse suç mu işlemiş oldu bu adam? olabilir cesaret edemeyebilir her insan cesaret eder diye bir şey mi var? kilit olan yeri kaçırmayalım " o çocuk orada asker sıfatıyla bulunmayı kendisi seçmedi" yani etrafta olayın videosunu çeken işçilerden ya da silah sesini duyunca kaçışmaya çalışan halktan hiçbir farkı yoktur aksine o halkın içindeyken zorunluluk olarak jandarma ismini almıştır. işçilere kızmıyorsanız kaçışanlara kızmıyorsanız o çocuğada kızamazsınız.