bugün

allah düşmanıma bile vermesin türünden bir derttir. bu pezevenkler sizi saf sanıp sorunu hallederken diğer yandan başka bir sorun yaratır.

geçenlere laptop'un şarj girişi bozulmuş yaptırayım dedim. gittim tamircinin yanına. anlattım, ne kadar tutar dedim. 75 dedi. maliyetini fazla bilmediğim için uyuzuma gitsede ses etmedim. ondan önce başka bir laptop vermiştim. işi uzun sürdüğü için arada gidip bakıyordum ne oldu ne zaman biter diye. adam namazında niyazında görünüyor. ezan okununca müzik kapatma, cumaya gitme falan... neyse 25 lirada işçilik dedi ona da he dedik aldım laptop'u. eve gittim bi baktım kablosuz çekim gücünde azalma var, bazen hiç çekmiyor. 1-2 hafta idare ettim yazılımsaldır deyi driverlarını yükleyip kaldırıyorum arada düzeliyor ama ne hikmetse dert etmiyorum fazla. sonunda sinirlendim açtım alt tarafı. bi baktım ki wifi şeysinin (sanırım) 2 kablosundan biri çıkarılmış. taktım da düzeldi. diyebilirsiniz ki yanlışlıkla olmuştur ama yok bu pc yi geçen senede verdim vidaları azalmıştı, bu senede aynı boku görünce artık emin oldum.