bugün

çok kötü birşey amına koyım. bütün günü birlikte geçirdiğin kişinin iq'suz olması cok sikimden bir durum. şu an isyan ediyorum biliyor musun
ya senin ya da onun yanlış yerde olduğunun düşünülmesini sağlayan durumdur. fakat her şekilde eziyettir, cehennem gibidir.
götünü elle zeka fışkırsın. namus önemli tabi.
hamdi: h
fırat: f

f: hamdi dün ' v for vandetta ' filmini izledim izledin mi ?
h: yok izlemedim, sevmem zaten.
f: dün juventus-milan maçı vardı baya gollü geçti.
h: uyudum ben. götümde sinekler uçuşuyodur benim.
f: gel bi pes atak bari, kafamız dağılsın.
h: yok olmaz hiç oynamadım ben.
f: götüne koyum hamdi.
bu tipin en sevdiği sanatçı demet akalındır. aptal aşık fason ruhu ve kalbi sürekli kırıktır. hafiften orospuluk vardır içindne ama size sezdirmemeye dikkat eder. bi hata yaptığı zaman suratı sik gibi kızarır. komplekslidir çevresinde kendinden güzel bir bayan varsa sürekli görüş alanındadır, kızın yaptığı her hareket tarafınca yadırganır. çakma tiger giyer göbeklidir. bu nevi şahsina münhasir karakteristik özellikler bile ne kadar mal bir zihniyete ve aptal bir ruha sahip oldugunun kanıtı.
karşı odada bizim onu görmediğimizi sanan, burnunu karıştırıp masanın altına yapıştıran ahmet beydir.
Bu moronların sayısı birden fazla ise ister istemez sizde onlara benzemeye başlarsınız. Mesai saatinin bitimi sizin için normalinden çok daha büyük kutsal anlamlar taşımaya başlar.