bugün

aslında sözlük platformuna sığmayacak taşacak olan bir konu veya başlı başına bir kitaptır. samimiyeti elbette alkolde aramak yersiz ancak onu içen insan daha bir içten daha bir sıcaktır çevresine. bu sıcaklığı ve içtenliği alkolü içtiği halde kaybetmişler alkoliktir. bu samimiyet ve içtenlik duygusunu yaşayanlar değil. bu duyguyu yaşayanlar çakır keyiftir bol keyifler onlara. keyiflerine yanılgı bulaştırmadan devam etsinler çünkü zaman geldiğinde içki içtiği halde bu yanılgıya düşemeyeceklerdir.

(bkz: platforma sığdırmak)

pardon platform sana sığdırdım.*
içki içmek övünülcek bi'sey değildir. tam tersi bir zayıflık ve hatadır. ancak ne yazık ki günümüz gençliği 'cool' görünmek için, ' olum ben çok pis icerim lan ' gibi laflar kullanıyor. içki içmek kötü bir şeydir. bırakmak için kullananlar elinden geleni yapmalı ve kendini rezil duruma düşürmekten kurtulmalıdır.
alkolik vatandaşımızın tezi.
içki içildiğinde samimiyet ziyadesiyle artıyor.
hatta bi keresinde samimiyeti o kadar koyultmuştuk ki, karşımdaki karısıyla yatakta neler yaptıklarını anlatmaya başlamıştı.

şimdi "senin içtiğin adam ayarsızmış, buna bakarak genelleme yapamazsın" diye düşünülebilir. ama bu genelleme başlıkta yapılmış genellemeye nazaran daha hafif ve gerçekçi bi genellemedir.
bu arada içki içiyorum ama ağzımla...

edit: eksile la, eksilemezsen adam değilsin..
Bünye silkelenmesi dediğimiz olay alkolle gerçekleşir.insan bünyesine yararlıdır.Bira idrar yollarının çalışmasını sağlarken,şarap damar tıkanıklığına bire birdir.E zaten psikolojik bir rahatlamayı beynimizin uyuşmasıyla sağladığımıza göre sorun yoktur.Ya bunu sağlayamayanlar ne olucak.Manik depresiflik ön planda olabilir.Alkolik bir yazar olarak benim hipotezim budur.Çürüyedebilir.Çürütedebilir.
(bkz: Leyla olmanın verdiği haz)
(bkz: laf söyledi at yarrağı)
işbu başlıktan görüyoruz ki alkol beyni sulandıran bir içecektir ileri derecede saçmalatır.
alkol kullanan biri olarak götümle güldüğüm önerme.
(bkz: ılımlı alkolik)*
elime geçen her fırsatta farklı içkilerin tadına bakmış biri olaraktan şunu söylemek isterim ki sağa sola kusup, arkadaşlarıma rezil olmadığım zamanlarda gerçekten bir terslik hissediyorum. yayından olduğunu düşünmekteyim. şimdi bu önermeyi yapan arkadaş alıcısının ayarıyla oynamasın çünkü ayarın kralını yemeye hak kazanmış kendisi. ortaokuldaykende cep telefonu olmayanlardaki kişilik bozukluklarına mı inandın trollüm sen?
edit: ayarın kralı bu entryde değil.
(bkz: ne içtiysen aynısından istiyorum)
(bkz: arkadaşım bi siktirip gider misin)
çok az görülen bir hastalık olmalı, gördüğüm kadarıyla içenlerde daha fazla bozukluk oluyor. ve sadece kişiliklerinde değil, başka yerlerine de yansıyor bozukluklar.
güncel Önemli Başlıklar