bugün

yazılan tanım entrylerine dahi eksi yağdıran, hollanda dan başka bir ülkeye yakıştıramayacağımız kesim insanının içimizde olması durumudur.

içimizden kasıt, sözlükte, aramızda olmaları durumunu tanımlamak içindir. yoksa herkes bilir, "seovi"; bir ibne kişisi oldugundan, birinin içinde olması imkan dahilinde değildir, aksine vucüt bulduğu günden bu güne, hep birileri onun içinde olmuştur. nitekim içindekini dışa vurma çabası da bundan kaynaklanır. *
hollanda nın en uygun memleket olması sadece ibneler diyarı olmasından değil, aynı zamanda portakal ın yuvarlaklığındandır. *
duyuru: yuvarlaklıkları ruhuna işlemiş bu seovilerin, sözlüğü terketmeyi taahhüt etmesi durumunda, uçak masraflarını karşılayacağımı belirtmek isterim. * saygılar.
sol frame'yi an itibari ile işgal etmiş bulunmaktadırlar.
alayınıza portakal suyu ulan.
(bkz: #2821552)

ulan bloodsucker büyük adammışsın vesselam.

tanım: hollanda ile ilgili olumsuz 'a' dediğinizde eksiyi basan sözlük yazarlarıdır. muhtemelen iddaa' da para kaybedenlerdir ya neyse..
oldukça fazla olduğu şu günlerde ortaya çıkandır. görüşün evet olur hayır olur fark etmez ama devletine yapılan saygısızlığı sindirmek nedir? yıllardır demokrasi diye ağlayan bu ibnelerin demokratik toplantılara izin vermemelerine sırf hayır dediği için destek verenlere ne demeli? pkk sempatizanları avrupanın her yerinde cirit atarken bizim bakanımızı ülkeye almayanı destekleyenler düşündürücü. evet.
Bazı demagoji kurbanı sözde vatanseverlerin uydurduğu kişilerdir. Ama aslında Yok öyle birileri.

Bile bile, göre göre ergen tripleri ile ülkeni saygısızlığın içine sokmak nedir ? Sizden öğrenecek değiliz vatanseverliği.
bu başlıktan anladığımız kadarıyla akp ve erdoğan'a itaat etmeyen herkes.
(bkz: uçan Hollandalı)
zaten akp yaptığı bütün propagandalarda , bu akp mhp chp meselesi degil bu hepimizin meselesi diye konuşuyor.Eğer her olaya körü körüne bu şekilde gitseydim seçimde akp ye oy basıyor olacaktım.
referandum da hayır oyu kullanacak kabaklardır. mal herifler olayın parti meselesi olmaktan çıktığından bihaber batının peşine takılmış koyunlardan farksızdır. rezilsiniz. evet.
Bence süper oldu. Hayır verenler gezici pkk lı 15 temmuzcu idi şimdi de Türklüğü sorgulanır oldu.
Adamlar, ülkesine almadıkları biri yüzünden orospu çocuğu oldu ya la.
hollanda mollanda sikimde değil de adamlar kendi çaplarında haklı amk. gelmeyin demişler zorla gidiyorsun. şahsen ben evime gelmesini istemediğim biri zorla girmeye kalktığında gücüm yetiyorsa döverim, gücüm yetmiyorsa polis çağırırım. zırlamanın manası yok yani.
bunu, aşağıdaki zımbırtılara susanlar mı söylüyor ?
http://www.youtube.com/watch?v=qWl4R1dCt9s
http://www.youtube.com/watch?v=62YLEuSG0WI&t=776s

çok adamsın ya.
git onlara duyar kas.
evet kardeşim az daha sabret bunların ömrü 16 nisana kadar hepsini kılıçtan geçireceğiz olmadı 2023'te çıkardığımız borlardan dildo yayıp hepsinin götlerine sokacağız biraz daha sabredelim iri olalım diri olalım.
Türkiye hollanda diplosi krizinde ülkesini tutmak yerine hollanda nın altına yatanlardır.
Şimdi hollanda hükümeti çifte vatandaşlığa son veriyorum karar verin;

türk vatandaşlığı mı?

hollanda vatandaşlığı mı?

dese o hani 3 gecedir sokaklarda en büyük türkiye, reis, akepe diye bağıran şeref yoksunlarının alayı hollanda vatandaşlığını seçer emin olun.

bende 3 gündür yazıyorum gene yazacağım.

Avrupa da avrupa da parlementer sistemi savunup sosyal devlet imkanlarına sırtını dayayarak nerede ise bedava yaşayan çomarların türkiye de parlementer sistemi yıkarak tek adamlığa, diktatörlüğü evet demesi O.Ç. ludur.
ben size şunları poponuza sokmayın demedim mi ak gezenler? içinizde dolaştırsa yeri hollandalılardır.
Vaaay, sözlükteki linç de sokaktakini aratmıyor. Devlet ciddiyeti, yurt dışı mitingle ilgili 2008 yasal düzenlemesi, milletin vergisiyle devlet imkanlarını kullanıp yurt dışına çıkmaları gibi detayları geçip linç yememek için en güzeli "Hollanda'nın alayının *" diyorum.