bugün

AGM üçlüsü içerikli başlıkların, içi boş tartışmaların ayyuka çıktığı sözlükte gözlenen durumdur.

internetime dokunma. Yürüdük bitti, allaha emanet. Esamesi okunmaz artık.

bu en basit örnek. Sadece agm triosu değil, sol frame' deki konuların çoğunun içi boş. Birbirini tekrar eden yazar entryleriyle dolu. Genel başlıklar bomboş. Türk insanı, x takımı, y partisi tarzı her kesimden binlerce farklı görüşün olabileceği yerlere rağbet edilmiyor. Ve sonunda sik kafalı boş bir sözlük olmaya doğru ilerliyoruz. Troller zaten ayrı bir dünya, onları katmak olmaz.
eksi oy almasıda cabası olan olaydır.
benimdi başımı ağrıtan kötü bir sorundur.
aynı zamanda sözlüğün, ve halkın olaylara bakış açısını ve zeka seviyesini belli etmektedir.

içimizde çok güzel entryler yazanlar, hassas konulara farklı açılardan yorum yapanlar var. doğrudur, yanlıştır adamlar bir konu üzerine tartışırlar.

sen hala shaggy ölmüş, bahçeli püskevit demiş, bursadan gol haberimi var, türk kızı mal* tarzı başlıklar açıyorsan, birde bu başlıklara sayfalar dolusu entry döşenmesini görüp lan aslında bu saçma demiyorsan, düz adamsın kardeşim.

Farklı bir sürü konu, tartışmaya açık onca problem var ülkede. Olayları ve fikirleri tartışın biraz.
an itibariyle hemen sol çerçeveye bakılırsa rahatça anlaşılabilecek mesele.

* her şeyin gırgırında, polemiğindeyiz ne yazık ki. yıllardır kızların am meselesini bir türlü bitiremedik. 'amında gergedan saklayan kız' vari başlıklarla yattık kalktık.

* şu sözlüğe 12-13 yaşlarında yeni yetme bir çocuk girse ahlakının bozulacağını iddia ediyorum, var mısınız ? arabamı vereceğim aksini ispat edebilene.

* henüz ideolojisini şekillendirememiş bir gencin bu sözlükte ideolojik saplantılar içerisine gireceğini iddia ediyorum, var mısınız? kütüphanemi bağışlayacağım aksini ispat edebilene.

* şu sözlükte bir kızın erkek düşmanı olabileceğini iddia ediyorum, var mısınız?

* bir erkeğin ileri derecede sapık olabileceğini iddia ediyorum bu sözlükte, var mısınız?

* yersiz tartışmalar, mesnetsiz iddialar, belden aşağı muhabbetler, klavye başının verdiği güven sebiyle bu sözlükteki insanlarda angutlaşma başlayacağını iddia ediyorum, var mısınız?
(bkz: hükümetin dış ve iç politikadaki tezatlıkları)
güncel Önemli Başlıklar