bugün

Ne izmirmiş amk ananızı mı siktiler bu ne kin böyle.
bunu yazan kör ile ters orantılıdır.
Siktiriniz gidiniz efenim %60 güzeldir.
1- Aptal Gerizekalılar:'Sen nasıl izmir'lisin?'
2- Kendini Akıllı Sanan Aptal Gerizekalılar:'Aslen nerelisin?'
3- Belaagat:'...'
bi'şey demeye gerek duymuyorum çok uzun yazarım da (bkz: anlamazsın) .
(bkz: izmir in kızlarından daha güzel olması)
görsel

izmir'de izmirli bulursan bana da haber et. izmir tüm Türk boylarının güzelce karışımı olan basarilarimizdandir.
belki boyle kendilerini belli ederler de dusururuz umidi ile acilmis vasat baslik.
yanlis anlasilan bi durumdur. izmirin kizlari guzel degil, sadece arkalarindan laf atan olmadigi icin acik giyinirler, bu yuzden tikleri kalkan erkekler onlari guzel sanar
verseler nefessiz . neyse.
izmirli olmayan kızların ve yahut izmirli bir hatunu ağına düşürememiş erkeklerin doğrulayacağı önermedir.
benimsenmiş yargıların yanılgıları hayal kırıklığı.
hanım koş başlık sıçıyorlar.

edit: gelmiş yine tipini siktiğim.
genelleme yapmanın saçma olmasıdır.
yüzyıllardır süre gelen bir yalan olan ^^ izmir kızları güzeldir ^^ kavramına yeni bir soluk ve gerçektir.

geçen mühendis arkadaşım geldi ofisime izmirli kendisi, haydi dedi ya kalk dedi gidip bir yemek yeyip izmire uçalım dedi. her neyse efendim, gittik ne yapalım işte kıramadık, imparator gönlüm el vermedi, haydi lan öyleyse yemekler senden uçak benden olsun dedim kalktık yedik dana antrikot çok affedersiniz yiyen var yiyemeyen var biliyorum ama umurum da da değil açıkçası.

neyse işte indik uçaktan bizi ellerinde küçük çelenklerle saydım tam 12 kız karşıladı, uuuuu beybi filan oldum olmadım derken, yaklaştıkça baktım ki bunlarda tip yok aga ya!. lan hamit dedim ne ayak oğlum bunlar izmirli değil mi dedim neler oluyor allah aşkına bana bir tekme at kıçıma pandik at ki kendime geleyim lan şok oldum yav dedim. yahu abi ne sandın işte dedi ya hiç sorma biz buralar da her gün kahrolup başka memleketlere kız görmeye kaçıyoruz dedi. yapma yaaaav dedim, demek öyle he, vay be dedim, bende ve bütün türkiye de sizin kızların güzel olduğunu sanardık he dedim.

abi dedi, bak dedi şunlarda izmirli dedi bana yol da dolaşırken filan örneklerle gösterir bir halde, baktım hepsi tipsiz, yahu ben o günü anlatamam arkadaşlar, öyle bir şoktaydım ki akşamki sevişme ısmarlamasına bile hazırlanamadım yemin ederim. zaten ertesi gün kaçtım ya işin gerçeği, aman bir daha izmir kızlarını görmek istemek mi hak getire, ıyy, içim irkildi şu esna da allah inandırsın. neyse işte, o gün anlamıştım abartıldıklarını ve selülitli olduklarını. mutluluklar.