bugün

yazılı veya görsel medyada takip edilen reklamlardaki kafanın basmadığı nüanslardır.

segma dev kampanyası diye bir reklam var hemen şimdi bu yazarın sayfasında sağ bölümde. sahte parayı şıp diye teşhis ediyorlarmış...bu devletin bankalarında vezneden aldığınız parayı döviz bürosunda sahte diyerek delik deşik ediyorlar. devletin bu firma ve ürününden haberdar olmayışından mağdur olan vatandaşların da garipsediği bir durumdur. reklamlar ve bu reklamlardaki anlaşılamayan durumlar.

deodorant reklamlarındaki erkek, "pıs pıs" ederek sıktığı parfümle yanında geçtiği kadını etkilerken, aynı parfümü kullanan ben maalesef hala bekarım.

yeğenimin çişinin rengi, hiç de çocuk bezi reklamlarındaki mavi sıvıya benzemiyor.

isviçreli bilimadamlarının yumurtanın 1 yüzünü ipana ile fırçaladıktan sonraki gözlemleri ile benim aynı deneyden elde ettiğim sonuçlar örtüşmüyor.

alpella'nın artık daha sütlü olduğuna da inanmıyorum, 100 gr çikolataya 200 ml. sütü nasıl yerleştirdiniz ulan?

yoğurt reklamındaki her inek aynı sesle konuşuyor, ama bizimm köydeki sarıkızın sesi bile ondan daha ince. acaba her reklamda aynı, kaabiliyetli inek mi oynuyor?

haftalardır saç bilim esntitüsü'nün saçlarda dökülmeyi durdurduğunu beyan ettiği kimyasalı kullanıyorum ve artık üstü açık ferrari görünümlüyüm.

çamaşır makinemi ben de herkes gibi neden söküp kazanının arkadan kireçlendiğini göremiyorum? ve neden benim evime gelen yetkili servis elemanlarının beyaz önlükleri yok?

ulan ben bu ülkenin vatandaşı değil miyim?

neden o deodoranttan maksimum faydayı sağlayamıyorum, neden yeğenim fantastik bir mavi sıvı işeme yetisi yok, ipana reklamında kullanılan o sağlam yumurtalardan neden bakkalarımızda marketlerimizde satılmıyor, saçlarım neden hala dökülüyor, neden evime gelen servis elemanları beyaz önlüklü ve tus'u başarıyla atlatmış sağlık personeli görünümlü değiller...

ve o yoğurt reklamında oynayan inek, son sözüm sana; seni elime geçirirsem sütünden değil etinden faydalanacağım!

sadet; reklamlar kime hizmet eder iyi düşünülmelidir...allah hepimizi yalancı reklam ajanslarının şerrinden korusun...amin.
sütaş reklamlarında rol alan bir inek var, reklam her defasında onun sözleriyle bitiyo '' doğal lezzet '' iyi hoş da, inekler cinsiyet olarak dişi oldukları halde, neden inek erkek tarafından seslendirilmiş. doğru sesle yayınlanmasını yetkililere bildiriyorum efenim.* *
güncel Önemli Başlıklar