bugün

şurada düzenli olarak güncellenen film incelemeleri yarımınıza yetişerek bu olaydan kurtarır.
(bkz: http://goo.gl/VgJYT)
Laptopun kapağı kaldırılır, pover tuşuna basılır, 5 dakika açılması beklendikten sonra google a girilir. Arama çubuğuna sevişirken ateş eden adam (tetikçi), ibne kovboylar (brokback mauntain), yazılır...
Film bulunana kadar beyin fırtınası devam eder.
zannediyorum 2004 te izlemiştim, dvd si vardı,
düşük yapan hamile bir kadının düşürdüğü bebek, hastanede çok hızlı gelişme sağlayıp bir günde yetişkin bir zombiye benzer varlığa dönüşüyor, ve hastanedekileri öldürüyordu.
bir türlü bu filmi bulamıyorum.
Abi benimde basımda boyle bi dert var. Simdi filmin konusu şöyle; bir adam mercedes marka lüks bi araçla gidiyor. Adam çalıştığı şirketi soymuş ve kaçıyor. Gideceği yerle ilgili sorunlar başlayınca yol yardımı arıyor. Yol yardımdaki kadın bunun soyguncu olduğunu bilmiyor basta konustukca herif açılıyor birazda hoşlanıyor gibi oluyor ve yol yardımdaki kadin buna tuzak kurup çaldığı bütün parayı bundan çalıyor ve suç herifin üstüne kalıyor. Tum denemelerime rağmen hatırlayamadım su lanet filmin ismini.
oyunculardan hatırladığım biri varsa google amcaya hangi filmlerde oynadığını sorup bulduğum oluyor genelde.
güncel Önemli Başlıklar