bugün

elmalı olanın aralarından en sağlam şovu yaptığı siteydi. şu an kurumsal siteye geçmişler de amatörce hazırlanmış o çop yığını siteden eser kalmamış. tek güzelliği videoları olan eski sitedeki içerik youtube'a düşmüş ...
enterasan bi' site. telekom tarafından engellenmemiş olması daha da enterasan. kaçırmaz aslında onlar böyle şeyleri ama.

--spoiler--
ballı'da selülit var.
--spoiler--
(bkz: al bi de burdan yak)
cevaplarrecepi.com'u yapanlar yapmış sanırım.
dünyanın en çakma alkol sitesi. fikir güzel. hele türk erkeğine böyle cinsellik gibi yollardan bir ürün satmaya çalışmak çok zekice. lakin böyle güzel bir fikir nasıl bu kadar rezil ediliyor aklım almıyor.

siteye giriyorsunuz ve 18 yaşından büyüğüm diyorsunuz. sonra bir eleman ( ki o sizsiniz ) eve geliyor. masadan votkasını seçecek. istanblue'nun çeşitleri var karşımızda. ama o da ne. votkaların hiç birinin seviyesi aynı değil. biri daha dolu biri daha boş. ayrıca fotoğraf sanırım cep telefonu vga kamera ile çekilmiş olacak ki piksel piksel. insan iki oynar resimlerle öyle koyar. hadi onu geçtim, bir votka seçip oyuna başlıyorsunuz.

hatun geliyor ve karşınıza oturuyor. o anda konuşmaya başlıyor ama mikrofonun açılma sesi, dipses ve hemen ardından da kızın ağız hareketleri ile hiç uyuşmayan bir ses dublaja başlıyor. altta da google'dan aratılıp bulunmuş zar resimleri var. zarları atıyorsunuz, hatundan yüksek atarsanız striptiz yapıyor size. hatunlardan sadece limonlu votkayı seçince çıkanına baktım, saçlar peruktu ve aşırı çirkindi.

yani olmamış, olamamış böyle berbat bir web sitesini kabul eden şirketten de votka falan alınmaz. striptiz bitince diğer çeşitleride denemek istiyorum diye bir yazı çıkıyor. orda da yazım hatası var. dahi anlamındaki "de" eki ayrı yazılır.