bugün

tam da şu sıralar israille aramız bozulmuşken birden alevlenen pkk saldırıları bunu bir kez daha gözler önüne sermektedir.
türkiye yi kardeş katili edecek kardeşliktir.
Duşmanımın duşmanı benim dostumdur politakası . fakat türkler siker hertürlü agaaa
ikisi de terörizme hizmet eder. her ikisinin de uğruna hizmet ettikleri halklarından sadece halkın orospu çocuğu olan kesimleri onları destekler ve gerçek halkları asla onlara pabuç bırakmaz. günümüzde Amerika' da eylem yapan ve israil devletine karşı olduğunu belirten fazla derecede yahudi vardır örneğin veya türk halkıyla kardeş bir şekilde geçinen ve vatanına ihanet etmeyen fazlaca da kürt kardeşimiz vardır. sonuç olarak bizim önümüzü hiçbir şekilde tıkayamayacak, Türk milletinin yükselişini durduramayacak kardeşliktir. onların pkk - israil kardeşliği varsa bizim de türk milleti ve vatanımızda yaşayan ve vatana ihanet etmeyen onlarca milletimizin kardeşliği vardır.
düşmanımın düşmanı benim dostumdur düsturundan yola çıkmışların dostluğudur.
(bkz: israil pkk elele apo iti kalleştir)
mümtaz er türköne'nin teröristler için ''karışmayalım, öldürmeyelim. nasılsa sıkılıp, dağılırlar'' sözleri üzerine; pkk'nın israil kardeşinden daha vefalı kardeşi varmış.
şimdi anladım.