bugün

ilk öncelikle sözlerime israil'i kınamakla başlıyorum. israil insanlarının müslüman kimselere çektirdiği bu zulmü şiddetle kınıyorum.

girelim konuya ki israil askeri, ekonomik ve siyasi bakımdan çok güçlüdür. müslüman kitleleri katletmesi ve hiç bir devlet adamının buna ses çıkartamamasından tutun israil'in serveti ve ülkelerdeki ekonomik konumuna kadar çoğu dünya devi ülkeyi altında bırakmıştır. gerek silah ticareti olsun gerek yönetim ve iş konumu olsun israil zülmeden acımasız zararlı bir ülke olarak bu büyük konumdadır.

islam inancına göre allah israiloğullarını lanetlemiştir. bu yüzden mi dir bilinmez israil müslümanlara şu an filistin'de büyük acılar çektiriyor. islam inancına göre cehennemde acımasızca cayır cayır yanarak işkence çekecek olan bu acımasız yaratıkların azrail tarafında ölmesini allah niye bekliyor? burasıda ayrı bir nokta.

bir insan yaşamının ortalama 60-70 yıl olduğunu düşünürsek 60-70 yıl bir insanı cezalandırmak için uzun bir zaman. allah neden israiloğullarına fani hayatta karışmıyor ve müslümanlara yapılan bu katliamı sadece seyrediyor anlamsız sayın seyirciler.

allah bütün zulmeden, müslümanlara işkence çektiren bu yaratıkların belalarını versin.
umarım çektiktirleri bu acıyı kendileride çekerler ve pişman olurlar.
Bu işin tanrıyla ilgisi yok. Çalış&üret sende sıç ağızlarına.
(bkz: acı veren gerçekler)
farelerin içinde kedi güçlüdür ancak köpeklerin içinde kedi faredir.
silahlı kuvvetlerine yıllık 18 milyar dolar harcamaktadır.*
israil pirana gibidir arkadaşlar bakmayın boylarına büyüklüklerine kaybetseler bile çok can yakarlar.
amerika desteği sayesindedir.
çok da basit sonuçlar doğurmaktadır. dünyada hiyerarşiyi bu kadar benimsenmişken filistine giden yük gemisine yapılan operasyonlar filan bunun en basit sonucudur. normaldir. tamamen düz bir düşünceyle düşündüğümde görüyorum ki biz çok aciz bir ülkeyiz. kılıçdaroğlunun umut olması filan hikaye. ne karışıyorsun ki filistindekilere. doyurdun mu ülkendeki açları sokak çocukları neden hala aç. neden hala çocuk tecavüzleri var. bitirdin mi bunları. sonra tut israil gibi çok güçlü bir devletin savaş açtığı ülkeye yardım götür. ne yapacaklarını bekliyorduk ki? tamam mı diyeceklerdi. bütün basın bütün ülke ayakta. ölenler için. şehitler için. bu ülkede günde normal günde bile birkaç şehit oluyor. neden onbinler o zaman taksime dökülmüyor ki. türkiye boş bir ülke olduğunu insanını koruyamadığını gösterdi. toprağını koruyamadığını terör yüzünden zaten bilirdik! sırada tepki olarak ne var? israil mallarını protesto etmek mi?
Karşıtları olanların bunu düşünüp ona göre akıllıca adım atmalarını gerektiren gerçektir. * *