bugün

gerçekten komik bir olay.

--spoiler--

habertürk tv'de yayınlanan ‘teke tek’ programına konuk olan sanatçı nihat doğan, ankara’daki otel olayında mağdur olduğunu dile getirdi. doğan, “anayasa görüşmelerinin yapılacağı gün 24 şehidin gelmesi manidardır. bu işin arkasında israil vardır. israil’i tanımamamız gerektiğini söyledim. bu sözlerimden üç gün sonra otel iftirası patlak verdi” dedi. konunun kendi dışında geliştiğini söyleyen doğan, kızları da israil ajanı olarak niteledi.

habertürk gazetesi'nin haberine göre israil’in ankara büyükelçiliği sözcüsü nizar amer, nihat doğan’ın bu iftiraların arkasında israil’in olduğu sözleriyle ilgili olarak, “nihat doğan’ın sözlerini duydum. herkes bir şeyler söyleyebilir, iftiralar atabilir. bu tür iddialara cevap vermiyoruz. ama söyledikleri komik” diye yanıtladı.

--spoiler--

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/19375878.asp
flash haber!!!israil hükümeti: "tamam özür dileyeceğiz ama nihat doğan'ı bu işe karıştırmayın lütfen demesidir..
ilginç bir olay. yalnız hangisi daha komik çözemedim: nihat doğan'ın açıklamaları mı? israil'in bu açıklamayı ciddiye alıp cevaplaması mı?
aslında tam yanıt değildir. büyükelçilikten yapılan; bi siktirin gidin tarzında bir açıklamadır.
iyi, fuhuşta basıl; israil, terör saldırısı;israil, yarın iktidar partisinin kasetleri patlar; onu da israil yapmıştır. ne yapıyormuş otelde israil? peçetemi tutuyormuş.
zaytung haberi sanmama sebebiyet veren olaydır.
şayet gerçekse israil bitmiştir...

helal olsun nihat doğan'a. 200 milyon arabın 50 senedir yapamadığını tek başına yaptı.
harbi bu türk milleti embesil ya. israil yanıt vermiş diyede başlık atıyolar sazanlarda inanıyor. yemekte, resepsionda bir yerlerde gazetecinin teki ayak üstü nihat doğanı da sormuştur. büyükelçide içeceğini yudumlarken gülüp "komik ne diyim" felan demiştir.