bugün

sismik bombaları kendi üzerinde denemeyen bir ülke olduğu için olabilir .
analarını sikseler babalarından değil israil den bilecek malların aziz nesinlik yorumu.
arkasında amerika'nın olmasıdır.
tanrının "gözde" kavimi olduklarındandır.
(bkz: coğrafi konum)
başka soru?

deprem kesinlikle ilahi adalet falan değildir. saçma sapan konuşmayın. şu iddalarda bulunurken bir düşünün allah masum kullarını feda eder mi diye? cahiller, okusaydınız bilirdiniz kuran da allahın varlığının hiçbir fiziksel kanıdını aramadan inanacaksınız diye. depremde sadece pkklı şerefsizler mi öldü? masum anneler masum çocuklar masum öğretmenler ölmedimi? kucağında bebeğiyle ölen anne çıkardılar göçük altından. hiç mi içiniz cızlamadı hiçmi vicdanınız sızlamadı buna ilahi adalet derken be adi köpekler?
onların sonları çok daha kötü olacaktır. müslümanlar tarafından helak edilmeden kıyamet kopmayacaktır.Kuranı Kerim'de lanetlenmiş olan bu etnisite, yaptıklarının hesabını şüphesiz ki verecektir.
hem israil pkk yı destekliyor diceksin hem israil van a bi üfledi deprem oldu diyeckesin. bikere israil pkk yı desteklese bunu akp liler ispatlar ispatlarınıda tüm dünyaya açıklayıp koz olarak bunu 7 cihanda kullanırdı. he adamlar pkk yı desteklemiyoken destekliyor diyorsan halis muhlis orospu çocuğusun kardeşim. pkk yı ilk destekleyenlerin başında filistin geliyor filistindeki eğitim pkk nın eğitim kampları vardı. apo yakalandığında türk bayrağınıda bu şerefsizler yaktı çünkü apoyu mossad yakalatmıştı ve filistinliler pkk yı sever. bi mallaık daha adam gidip recep tayip erdoanın konutunun üstünde patlatırdı depremiki millet israilin gücünü görsün veya iranı yerler bir ederdi gidiyor vanı depremle yıkıyor vanın sınır komşusu iranda hiç bir şey olmuyor. ha benim gerizekalı evladım.

he bu arada hiç bir yahudiden bütün müslümanlar yok olackatır elbet ttürkiye bitecektir felan diye bir şey duymazsınız hiristiyanlıktada böyle. ama şu islam harbi yam pislik bir din tam ama. şeytan dini. bide utanmadan israile laf atıyor bu pislik kafaların sahipleri.
kuran'da yahudilere ikinci bir şans verileceği belirtildiğinden normaldir.
o şansıda kötü kullanacakları söyleniyor zaten ve yine helak olacakları belirtiliyor.
yani her şey tıkırında, kadere göre gelişiyor, kur'an ve hadislere göre devam ediyor; merak etme sen tosun.

evet, van depremi ilahi bir uyarı.
son derece ilginç 1 olay.