bugün

sempatik ispanyol erkekleri söz konusu olunca belki bir miktar doğru olabilecek önermedir. ancak italyan erkekleri tartışmasız dünyanın en bakımlı ve şık erkekleridir ve italya bir kadının kadın olduğuna şükredebileceği tek ülkedir. evet, türkiye'dekine benzer ataerkil kabullerin en yoğun olduğu avrupa ülkesidir. ancak italyan erkekleri kadınlarla nasıl iletişim kuracaklarını çok iyi bilmektedirler. ispanya'nın ise havası güzeldir. erkekleri ve kadınları eğlenmeyi daha iyi bilirler.
Seni kandırmışlar azizim, bir de gerçek hayattan italyanlarla, ispanyolları görseydin keşke. Hani şu biscolata reklamlarında oynamayanlarını.

Ben ispanya'da bulundum. Ayrıca ispanya'da çok ciddi bir italyan çalışan nüfusta var. Dolayısıyla hem ispanyol hem italyan erkeklerinin ne olup olmadığını biliyorum.

Yalan yok, Kılık kıyafet seçimleri ve bakımları genel olarak Türk erkeğinden iyi ama fazlası yok. Eğer yurdum erkeğini kısa, sıska, göbekli, esmer, kıllı vs. diye küçümseyenlerden biriysen, bu adamların çoğu da bu niteliklere sahip. Hatta Türkiye'deki adamlarda boy daha fazla bile diyebilirim. Üstelik onlara göre, sarışın oranı da bizde daha fazla.

Her neyse diyeceğim o ki, klasman bakımından ispanyolların, italyanların Türk erkeğinden üstün bir tarafı yok. Ama çoğu bakımlı, kıyafet seçimleri çok iyi. Saç sakal temizlikleri iyi, hatta kaşını alanını, tırnağına cila atanını bile gördüm *