bugün

sözlükte var öyle birisi, çakma ateistmi desem, yoksa gizli islam yanlısımı desem bilemedim.
genellikle hristiyan yoğun ülkelerde bolca bulunur.
Namaz kılmayı, dua etmeyi öğreten şarapçı.
benden bahsetmekte. kıt aklıyla ateist avına çıkan yazar özel mesaja cevap vermeyip burada kendini tatmin etmektedir. benim dinim bana. ben çıkıp da kimsenin işine cehennemlik ya da cennetlik demiyorum. sen o büyük burnun ile kim nereye gidecek söylüyorsun. ben de sana soruyorum gaybi allah bilmez mi? sana ne oluyor? günah değil mi bu yaptığın?
senin tüm türevlerine soruyorum.. hanginiz başarılı birer müslüman oldu da buradaki 3 5 gencin kellesinin peşine düştünüz?
islamın en büyük düşmanı üniversiteli uzun saçlı ateist bir genç mi yoksa yazdığın internet ağını elinde bulunduran amerika mı?
converse giyen komünist demesini biliyorsun sen de microsoft kullanan müslümansın. abd ordusuna giden parayı ben cebimden vermiyorum. o ordunun da nasıl müslüman kırdığını biliyoruz.
ama bunları görür müsünüz?
hayır.
sizi yurtlarda abileriniz doldurur
salyalı ağzılarınız ile salar üstümüze.
senin şimdi baktığın filistine 80 de solcular, ateistler bakıyordu. ama sen nerden bileceksin fkö yü..
(bkz: kara murat benim)
Aslında ateistlerin din ile ilgili söylemlerine, ruhî boyuta önem veren şahıslar, "vay canına Allah neler yaratıyor" diyebilmektedir.
(bkz: dengesiz)
yazsam eğer burdan ora köy olur
bana bunu yaptırma.
islamın saçmalıklarını anlatan panteist ile yarışır.
ateist anlatırsa, dinlemem. der ve geçer gider mümin kardeşler.
inanan insanların inançlarına saygı duyandır. saygı duyulasıdır. önce insan ol denirken ne anlatılmak istendiğini çözmüştür.