bugün

bilhassa yurdumuzun batı bölgesinde yaşayan , her kurban bayramında kesilen kurban etlerini hüpletmesine rağmen ' kurban kesmek vahşet yeaa ' diyen , cuma namazlarından yükselen mübârek tekbir seslerinden korkan lâkin belli etmeyen ateist türüdür efendim. tez vakitte namaza başlamaları icâp eder.
(bkz: ateizm)
Şu an islam yükselişte olmadığı için şimdilik bulunmayan ateisttir. Senin gibi trolllerle mi yükselecek lan bu din?

Not: her müslüman gibi ben de islamın yükselişe geçeceğine inananlardanım. Allah'ın vaadi haktır çünkü. Ancak şu haliyle bu vaadin zamanının bu devirler olmadığı açık. deve idrarı içen, düşünmeyen, sadece kadınlarının başını örtmekle ve zikir çekmekle, cübbe sarıkla müslüman olunduğunu sanan bunca yığın insanla olmaz bu iş.
kimin kime tahammül edemediği belli oluyor: http://www.evrensel.net/news.php?id=33721
her geçen gün dünyada seviyesizliğin dibine vuran islam dinine mensup kör insan yargısıdır. nekrofili'yi resmileştirmeye çalışan,küçük kız çocuklarına karşı cinsel beklentiler barındıran,kadına sıfır değer verip insanlığa tek bir yarar sağlamamış olan dine mensup insan uydurmasıdır. bir susta güzel kardeşim gördüklerimiz ile yorumlayalım denilesi yazar söylemidir.
(bkz: benim)

evet tahammül edemiyorum...yükseliyor denilen islamiyetle beraber yükselen savaşlar, kesik kelleler, çember sakallı zebani kılıklı tipler, medeniyetten çağdaşlıktan nasibini alamamış karanlık korkunç bakışlı organizmalar, el aleme vatan millet gazı verip çocuklarının cansız bedenlerini ellerine tutuştururken kendi çocuklarına ballı börek hayat sunup din iman diyenler, kendi ülkesindeki yangını saklamak için başkasının ülkesini yakmaya çalışanlar, halkını aşağlayıp, horlayan, 5 yaşındaki çocuklara bile geri zekalı diyenler..

de arttığı için gerçekten tahammül edemiyorum.