bugün

(bkz: frktmz krds frktmz)

islamcı bir karakter taklidi yaparak her türlü ahlaksızlığı teşvik edip milleti dinden soğuttuğu gerekçesiyle şikayet ettim.
Beni uğraştırma, eski yazdıklarıma bak, oradan ortaya karışık birşey yapıp şikayet ette, biraz neşelenelim ... Olurda polis ulan adam olanı olduğu gibi yazmış, hakaret yok ki derse, onu diyen poliside şikayet etmeyi unutma...
https://www.youtube.com/watch?v=PvFWOAh9tX0
Anamızıda söv.
Şikayet şeytanın işidir. islamın müdaafaya ihtiyacı yok. Allah dinini muhafaza eder. Siz kendinizi muhafaza edin bence. Dini müdafaa ediyor görünüp kişisel hesaplaşmalarınızı halletmeyesiniz sakın? Hiç samimi gelmiyor biliyormusunuz hemde hiç. Daha üç gün önce sözlükte herkes birbirine saygılı olsun kampanya başlatıyorum haydi buyrun deyip şimdi şikayet etmek de neyin nesi? Aciz misiniz bu kadar? insan gibi fikirlerinizi yazamıyor tartışamıyor musunuz? Benim 3 yaşındaki yeğenler sizden daha akıllı yemin ediyom. Ne ayaksınız anlamadım gitti.
Bütün gece korkudan uyku uyuyamadım.... Sokaktan çıt sesi gelse, polisler beni almaya mı geldi diye sicim sicim ter döktüm))
hiçbir sonuç doğurmaz. zira akp'nin ab'ye uyum için yaptığı kanun değişiklikleriyle islam'a veya türklüğe hakaret ancak kamuoyunda infial yaratması durumunda suç olarak tanımlandı. yani hakaretten sonra ciddi bir vukuat çıkmalı ki suç sayılsın.

velhasıl, boşuna uğraşıp, emniyeti meşgul etmeyin.

tabi bu demek değildir ki islam'a hakaret etmek doğrudur. hakaretten kasıt sövmekse elbette ki yanlıştır.
(bkz: kariyer net)
islam'ı övmeyen yazarı emniyete şikayet etmekle aynı şeydir. Buradaki tipler maşallah pek bir hoşgörülü oldukları için övgü, yalakalık dışında hiçbir şeye tahammülleri yok. Ne söylesen hakaret oluyor.