bugün

11. nesil silik.

bebekleri karıştırmayacaktın pisliğine.
hakkında ki yorumlara bakılarak 11. nesil troll denilebilir.

ulan nicki çok güzel anasını satayım. kaça satar acaba hesabı?

edit: adam özelden yazdıydı kullanacaksan hesabı sileyim diye. acaba ondan mı sildi? izinli olduğumdan cevap da veremedim hay allah.
tam bir dava adamı.

kendine iyi bak kral.
şu adamı donuza almayan kaldı mı acaba diye merak ediyorum.
Halbuki iyi bir yazar olabilirdi. Neden bu kadar amı götü dağıttı ilginç. Özünde kötü biri değil bence.
Artık yokum. Krallara selamlar. Arada tek bir kişiden mesaj geldi mi diye bakıcam. Hakkınızı sikeyim. iyi geceler.

King nothing...
Yaptıklarımdan pişman değilim ha aklım hala yapmadıklarımda. Bırakıyorum bu gece. idam mahkumunun son yemeği gibi salın beni ellemeyin aq. 2-3 entry den sonra yokum sabaha. iyi eğlenceler. Tabi şu yarak kürek ortamda eğleniyorsanız.
Cebir i teala denen picin feyki olması için, cebir i tealanın şuanda yazar olması lazım. Evet cebir i teala yım ama feyk değilim. Neyse kafam güzel. 3 entry nin ikisi gözüküyor biri donuzlu. Donuzlu olan duyarcı kimse boşuna çabalamasın. Ben sadece duyarcıları donuzlarım. Dediğim gibi harbi kafam güzel ve ben ayık kafayla sizi sikime takmam.

Yami marik, annem adını duydukça ıslanıyor bu arada hocam. ihihihihi
cebir-i teala piçinin ta kendisi.
cebir-i teala piçinin feyki galiba.
Duyarcılar sarmış dört bir yanımı
Soktuğum her lafta izin duruyor
Bana herşey seni hatırlatıyor

Beraber yürüdük biz bu sözlük kızlarına
Beraber ıslandık yakışıklı görünce
Şimdi dinlediğim tüm satanik şarkılarda
Bana herşey seni hatırlatıyor

Hoş geldin dost hoş geldin. Uzak diyarlardan bize proteinli süt getirdin. 11. Nesil duayen yazar.
O bir kraaaall,
O bir baba sütü sevdalısı,
O bir çocuk bornozu satıcısı,
O bir allah muhammet erdoğan ümmet iron maiden ve satanizm aşığı,
O bir kurandarksnake,
O bir kuranapo,
O bir 78,
O bir o..

O benim dünyam..

Bir yazar. En büyük hoş gelmişlerinden..