bugün

apple ın iphone6 marka telefonun prizden çıktığı andan tekrar prize takıldığı andaki süresidir..

gün geçmiyor ki dayanma süresiyle beni şaşırtmasın şu telefon.. s3 kullanırken neydi arkadaş o öyle prize bağlı yaşam yahu? yüzde 90 şarjla dışarı çıksam ve 3 saatten erken eve dönmeyecek olsam mutlaka şarj aletimi yanıma almam gerekirdi.. ama artık öyle değil.. iphone6 cihazımla yüzde 20 şarjım bile olsa 3-4 saat eve gelemeyecek bile olsam korkmuyorum.. bugün yine test ettim daha doğrusu test etmek durumunda kaldım.. 48 saat normal kullanımda dayanıyor ağalar..

en son 12 haziran gecesi yatarken şarja bıraktım telefonu sabah 7.00 gibi evden çıkarken çıkardım gittim işe iş yerinde sağı solu aradım iş için sözlüğe girdim çıktım instagram whatsapp kullandım aktif bi şeklde akşam geldiğimde 60 lardaydı iftardan sonra yorgunluğunda getirdiği uykuyla uyuya kalmışım sabah bi uyandım yüzde 55 şöyle bi düşündüm dün sabahtan bu yana yüzde 45 düştüyse bugünde ortalama aynı kullanışla aynı şarj gider.. şarj aletimi yanıma almadan çıktım evden.. ve aynen tahmin ettiğim gibi 18.30 da eve geldiğimde yüzde 17 şarjım vardı.. şarj problemi olan ve günlük normal işler için kullanacak şarjı uzun dayanan telefon arayanlra şiddetli tavsiyemdir.. verdiğin para çok gibi görünse de hakediyor.. durumu olanlar düşünsün gerçi s falan çıktı onlarda durum ne bilmiyorum ama 6 on numara 5 yıldız..