bugün

şarjlı kılıflardan al.
(bkz: şarz)
görsel
Benim telefon sorunlu galiba yarım saattir şarjı bitsin diye oyun oynuyorum bitmiyor anasını satayım bıraksam üç gün şarj etmeyeceğim galiba iyiki almışım ya o neydi öyle sarj aletiyle dolaşmalar günde üç kere şarj etmeler sabah 05.35 te uyanınca baktım dolmuş şarjı çıkardım an itibariyle yüzde 49 şarj...
apple a rica et, 4000 mah batarya göndersin.
Kullanmayın. 3 milyar para sayın,
kullanmayın. Şarjı bitiyor ya anasını satayım
Kullanmayın.
Taşınabilir şarj aleti alın en temizi.
Biz kablolu telefon kullanmış bir nesiliz, o kablolu telefonun kablosunu uzatıp öteki odaya, balkona, yatağa çekmiş bir nesiliz,

Prize takılı yaşamak bize koyar mı hacı ya. Tamam cep tel dedik özgürleşeceğiz dedik, yeniden kablolu olduk olsun...
Şarjının uzun gitemsıni istiyorsan sewgılın olmayacak...
Akşama kadar şarjda amkmun telefonu. Sanki diyaliz makinesine bağlı gibi. Arabaya biniyorum hemen çakmaklık şarjına takıyorum eve geliyorum hemen yemek yerken biraz dolsun diyorum. Gidip general mobile alıcam kurtulucam bu sıkıntıdan.
Kullanmayarak.*
(bkz: ios 9)
kullanmayarak.
Sürekli uçak moduna almanız gerek kullanmıyorken ve ekran parlaklığı en düşükte olmalı. Ben bu yöntemle çok gün kurtardım.
Şarj aleti izin verirse telefonu elime alacağım. Sıçtığımın telefonu ev telefonu sanki. Yeminle telefonu unutuyorum şarj aletini alıp çıkıyorum bazen.