bugün

mesela çevremde görüyorum cebinde kontörü yok ama iphone kullanıyor.

bunların geneli çok afedersiniz ama ezik insanlar. küçükken hep ezilmişler şimdi böyle iphone gibi pahalı ürünlere domalarak para bayılıyorlar ki ezikliklerini bastırsınlar.

biz de çocuktuk, bizim de her istediğimiz olmuyordu ama bunun ezikliğini hiç yaşamadık, çünkü karakterimiz sağlam ve malın fani dünyaya ait bir şey olduğunu biliyorduk ve önemli olan beyin diyerek beynimizi geliştirip, duruşumuzla karakter sahibi olduk.

ama bunlar ne karakter geliştirebilmişler ne de ezikliklerinden kurtulabilmişler.

daha çok anlatırım ama ezik insanlar hakkında konuşmak pek hoşuma gitmiyor.
biri şuna bir iphone alsın ağlayacak yoksa adam.
kontürü olmayan yurdum insanının iphone kullanmasınan anlaşılan bir ön yargıdır.
benim arabamın ön camı 150 tl , iphone7 camı 550 tl sadece camı .
iphonenin sadece bir modeli olduğunu düşünenler tarafından açılan başlık. iphone 5 in satış fiyatı ortalama 800 tl civarında ve hala yazılım desteği alıyor. "bence" android telefonlardan daha stabil. fanboyluk yapmak istemiyorum ama iphone, uzun süre stabil bir şekilde telefon kullanmak, bu sürede düzgün bir teknik destek almak ve cebinde tablet boyunda telefon taşımak istemeyenler için iyi bir seçenek. eziklik değil.
bence 7 plus ve airpods m ile gayet elit gözüküyorum.
Ayrıca 3000 lira değil 4200 lira + 780 xd.

Boş insanlar kişiyle uğraşır. Yani sizi ilgilendirmiyor anladınız mı ? isteyen istediğini alır şunu bir idrak edin amk. Siz Samsung, general, lg falan alınca biz size mal diyor muyuz ? Diyoruz malsınızjsjsj.

fakir ve boş insanların düşüncesidir.
iphone 6 kullanıyorum, androidli güzel bi telefon alabilirim ama jailbreak ile uğraşmak hoşuma gidiyor ? neden ezik olayım ki
Üç yıldır 5s'im var kafam rahat. Bu teoriyi savunanların çoğu iPhone alamayan eziklerdir. Hakir görmek istemem ama hak ediyorsunuz.
lan neyini alamayacağız it! bir maaşdan fazlasını iphone a verecek kadar mal mıyız?

adam 2-3 ay çalışıyor sırf iphone alabilmek için!