bugün

Paha biçilemez bir haz. Noktadan sonra kendiliğinden büyük harfe geçiyor. Sadece klavyesi biraz zor. Ama gereksiz buna harcanacak parayla neler neler yapılır.
benim ıpad'im var demenin değişik yolları. bizde de commander 64 var söylüyor muyuz.
(bkz: alternatif ipad sahibi olduğunu söyleme yöntemleri)
noktadan bir boşluk sonra büyük harfe geçmesi hiçbir boka yaramıyor. sözlükte yine küçük görünüyor o harf. bilin istedim.
güzel, farklı bir zevk. noktadan sonra büyük harfe geçiyor da ekleye basıldığında hepsi küçük harf oluyor, olsun sonuçta geçiyor.
"bir elimde de starbucks'tan aldığım filtre kahvem..." diye devam etmesi tahmin edilir.*
'ipad kullaniyorum ben'in baska bir versiyonudur. 'noktadan sonra otomatikman buyuk harfe geciyor.' diye ipad'inizi ovmenize gerek yok. Cunku her telefon/bilgisayar, yazi yazarken cumlenin sonuna nokta ve noktadan sonra bosluk koyuyorsaniz, otomatikman buyuk harfle yazarsaniz. Bunun icin ipad'e gerek yok yani. Bunu ben ipad'siz de yapiyorum.
(bkz: entry nick uyumu)sözlükte yer bildirimi olsa @starbucks diye yer bildirimi yaparsın be kardeşim
(bkz: bunsuz uçamıyorum yav)
olmayan keyiftir. olmayan bir keyfi yaşıyormuş gibi yapmakta görmemişliktir.

noktadan sonra büyük harfe geçmesinin herhangi bir anlamı yoktur. zira ben de bu ikinci cümleye büyük harfle başladım ancak küçük çıktı. neden acaba?