bugün

Korktuğum durumdur. Bu yıl kazandım umarım başıma gelmez.
Dikkat edilmesi gereken durumdur. Kaçak kat çıkmaya çalışan olabilir.
neredeyse imkansızdır. çünkü inşaatta hatırı sayılır bir kız artışı vardır son yıllarda.
Gazi üniversitesinde mühendislik fakültesinde çok değerlidir. Oradaki öğrenciler dersten önce kişi başı kaç gram kız düştüğünü sayarak derse girerler.
gece gece beni güldüren başlıktır.sınıfta 3 kız varsa her sabah birbirinizi arayıp geliyor musun gelmiyor musun yoklaması alırken kendinizi bulabilirsiniz.
ilk gün kızlar tuvaleti aranır taranır bulunamaz sonra erkekler tuvaletine girersiniz.
ilk zamanlar bunlar beni yiyecek dersiniz ama aslında ilk zamanlar size bakmışlardır sonraları bakan eden olmaz doyum noktasına ulaşmışslardır çünkü.
ilk zamanlar pantolon gömlek uzun uzun takılırsınız sonra kampüste o kırmızı minili hatun olarak anılırsınız.aranızda iddalı kızlar her zaman çıkacaktır.inşaatta gene 3 5 kız oluyor da asıl sorun gemi tersanecilerde hele hele maden fakültesi.neyse orayı kazananlar düşünsün siz rahatın olun.
tek kız değilim 4 kızız. 56 erkek falan var ama iyidir inşallah bu yıl kazandım çoook heycanlıyım.ve büyük olasılıkla inşaat değil başka bölümden sevgili yaparım öylede qacayip bi kızımdır.
Kimseyle hemen samimiyet kurmayın, ortamlarda sık adınız geçer. Soğuk Nevale de olmayın "götü kalkık" derler. Sınav dönemi hemen hemen bütün erkekler yani sınıf arkadaşlarınız sizden not dilenir, istediğinizi ayarlama olasılığı yüksek yani, ama
Derse gitmeyen yerine imza atmanızı isteyen özellikle sınav dönemleri sık arayıp soran insanlara iyilik yapmayın, hoşlandığınız erkeğe yaranıcam diye keriz durumuna düşmeyin.
kışladaki hemşire gibi bir şeydir.
fen lisesindeki tek kız olmaktan daha hallice bir durumdur. erkek muhabbetini o kadar iyi kavrarsınız ki erkek arkadaşınızla daha iyi bir iletişim kurabilirsiniz.
Kazandığın üniversite Brazzers Üniversitesi değilse çekinmene gerek olmayan durum.
(bkz: gangbang)