bugün

hem cahil hem de çamur atmak için sebep arayan cühela kesim bireyi. (bkz: google ın sansürlenmesi) (bkz: youtube a girişin yasaklanması)
herhangi birimizin ebesi getirdiyse gayet haklı olan bir söylemdir. ancak sanmıyorum, muhtemelen hükümet sebeplidir.
bunlar cahilliğin tanımıdır. facebook'ta grup açarlar, onu bunu istifaya davet ederler. aslında kimin sansür getirttiğini bir öğrenseler eşşekten düşmüş hale gelirler.

(bkz: add)
suçlu benim çünkü kanunları ben yapıyorum.
evet, yasagin leylekler tarafindan getirildigini bilmeyen kor cahildir. o leylekler oyle yasakci, oyle pislik leyleklerdir ki, kis geldiginde guneye gitmek icin ucmazlar; gemilere binerler, bazen de minik gemiciklere. hatta kimi zaman guneye gidiyoruz kisvesi altinda, montlari giyip, ciplak dostlarini kuzeye surerler. pisliktirler yani, arabalarin ustlerine falan sicarlar hep, sonra ishal oldumu olurler mesela, su cok degerlidir bunlar icin, lakin ki matara tasiyanlari da gorulmustur, peki kim mi yapar bu mataralari, tabiki de, baba leylek'in amcasinin oglu, her sey ic icedir, cok cilgindir yani. *
kadrolaşmasında hükümetin bir numaralı etken olduğu kurumlar tarafından yasaklanan web sayfalarının hükümet tarafından yasaklandığını söylerken dolaylı yoldan haklı çıkan cahildir.