bugün

"alayınız bu hızla torrentin ebesine atlarsa altyapımız çöker. onun için yok öyle, bizden böyle" diye düşündükleri için bu yüzdendir önce kota, sonra akn, sonra yeniden kota sistemini uygulamaları.
eğer akn kalkarsa biz bu insanlara parasının karşılığını verip sikemeyeceğiz korkusudur.

alt yapı çökecekse kimseye o amk hızlarını sunmayacaksın. biz de ona göre alt yapımızı bileceğiz. şerefsiz herifler bir de kota aşımı başına ücret koyacaklar. 1 gb 1 lira olaya bak amk. şerefsizler.
Hiç tanınmamış bir iss nin müşteri hizmetleri olarak şunları söylemek isterim. Türkiye internet kullanıcılarının yüzde 90 ı internet konusunda cahil. O akn olmalı arkadaşlar o akn olmasın zaten tekel fiilen elinde olan yüce türk Telekom (gerçekten en sevdiğim firma) ortalığın Amına koyar tekeli eline alır size 200 liralara mis gibi paketler satar bu 1. Siz isslerin akn yi uygularken ne yaptığını bilmiyorsunuz. bizzat şahit oldum bizim firmada aknsiz yani limitsiz kullanan ve aylık kullanımı 1 terabaytı geçen abonelere ayın son 1 haftası akn hız sınırlaması uygulandığını bizzat gördüm. Bir abonenin Durumunu arıza olarak bildirdim fakat öyle bir arıza şekli yok.limitsiz abonenin bilgilerinde ekranda bildiğin abone akn limitinde uyarısı vardı. Sonrası 2 3 gün daha arızayı yalandan sürdürdüler sonra ay bitti. issler telekomdan belli bir kota alıyor. Limitsiz kullanıcılar ve aknyi aşıp üstüne interneti sömürenler şirketleri zarar ettiriyor. Şirketler yalandan serverlarda bakım var hesabı ay sonuna hız yavaşlatıyor. Bu akn kalkarsa fiyatlar katlanır. Türk Telekom mal sahibi olarak piyasanın Amına koyar geçer.