bugün

tanım: Yurdum gencinin tek cümlelik orgazm seansları.

Tarayıcı olarak internet explorerı kullanıyorum. Bundan 1 ay önce falan bi güncelleme şeysi falan bişeyler oldu ve internet sayfasının sağ üst köşesine bi chat ekranı geldi. Ömrü hayatımda görmediğim harfleri kelimeleri gördüm gündüz vakti. Ha bide ben hayal kurmayı seven biriyim adam orda " ╝○© " falan yazıyo lan diyorum acaba hangi kabilenin şefi kimbilir.. Neyse efendim. Benim sorunum geceleri başlıyo. Gece çöktümü güzel ülkeme o chat ekranında geçen cümleler şöyle;

Melis- Sikiniz düşsün inşallah!
Melis- Prostat olun hepiniz!
Pijon- 25 cm
,,. - kızların bokunu ye amcık
Emreking- sikiş yok mu sikiş.
alpay17- kimi sikiyoruz?
yeah- selam gençler sikiş mi var nedir?
didem- ahuahuahauha

Lan!?? O güneşe tapan güzelim kabile şefi gitti yerine gelenlere bak. Trene tapan öküzler* Ben insanları aşşağılamayı seven birisi değilim ama aptallığa tahammül eşiğim çok düşük. Bi yerlerde bu insanlar nefes alıyorlar. Ciddi ciddi yaşıyorlar falan. Heryerdeler. Otobüste denk geldim birine. Adam otobüse bindiği andan itibaren en az 30 kez "amuna goyım başkan! farkeder mi la?!! " cümlesini kurdu. Dedim ki " ulan ne uzun sikin varmış koya koya bitiremedin bari çıkar da gölgesinde rakı içelim " içimden dedim tabi bunları yoksa amaç kalp kırmak olsa her türlü gırarız reis!

Ha bana sorsan " sen moleküler transportasyonu mu buldun lan? " diye. Hayır. Henüz değil. çalışıyorum üzerinde.
Bilinçli yaşıyorum lan. Düşünüyorum. Sorguluyorum. Empati yapabiliyorum, o hayvan evladının "amuna ne gorum varya" dediği kızın yerine kız kardeşimi koyarak insanlara nasıl davranmam gerektiğini kendi üzerimden hesaplayabiliyorum. ha bunun için böle ince hesaplara gerek yok tabi. insanlığın asgari şartlarını yerine getirmek yeterli.

not: sayı olan yerde bi kaç şekil vardı hani şu " alt " tuşuna basıp numlocktan çıkanlardan.