bugün

göte giren şemsiyenin açılmayacağını bildiği andır.
Endonezya da yaşayanlar için:
Sahilde yürürken 30 metre boyundaki tsunami dalgaları ile göz göze gelmek.
Evdeki kadınlar için:
Fareyi görünce masanın üzerine çıktığı an.
Afganistandaki ölü bedenler:
Amerikan askerleri üzerine işerken.
Türkiye de milletvekili adayları için :
Seçim sonuçları açıklanırken yaşanılan kaybetme hüznü.
duş yaparken.
aşk acısı çektiği andır. üflesen yıkılacak.
tuvaletdeyken ışığın kapandığı andır.
rugby oynayanlar için, try çızgisine zıpladığınız andır.
bir çatışmanın orta yerinde durumu lehine çevirmek için ileri atıldığında, gereğinden fazla mermi yakıp şarjör değiştirmesi gerektiğinin farkına vardığı andır. çok üşüyorum. bu kan bana mı ait.
secdeye egildigin andir. O an tamamiyla teslim olmussundur ve allaha en yakin oldugun andir. Kendini koyvermissindir.
bir insanin en savunmasiz oldugu an yasarken ise eyer uyudugu yada narkoz altinda oldugu andir.
insanın en savunmasız anı şüphesiz seks yaptığı andır. bu mastürbasyon olur, nefes alan bi kadın olur, cansız manken olur, damacana olur. ama illaki olur işte.

edit: damacana sikenler eksilemeye başladı.
yaa bi siktirin insanın en savunmasız olduğu an; elleri dolu pazar poşetleriyle eve döndüğü andır.

adamın anasını sikerler valla el kol dolu ne yapcan? ağzının üstüne üstüne vursalar bırakamazsın domatesleri, marulları... kaç lira olmuş kilosu haberin var mı? eyy gidi ey. başın önünde kimseyle dalaşma.çünkü pazar poşetlerini taşırken en savunmasız durumundasın.
lan bebekken bile elini ayağını sallar ananın babanın ağzına falan vurursun ya...
çok yakın birini kaybettiği an ve sarhoş olduğu andır.
kaka yaptığı andır, o an kimse hareket edemez.
aşık olduğu andır.
en mutlu olduğu anı.
"her şey yolunda" dediği her an.
işte o kadını gördüğünüz ona kendini bıraktığınız anda boku yediniz. savunma sistemi çökmüş demektir. sonradan neler yapmışım ben lan diyip o an ki davranışları sorgularsınız. tabi bu süreç yıllar sonra başlar.
sevdiği birini toprağa verdiği an.
hayal kırıklığına uğradığı an.
kendisine yalan söylendiğini anladığı an.
gerindiği ya da başka bir söyleyişle gerneştiği andır. çok kısa bir süredir ama gerçekten en savunmasız halidir insanın
yeni sürdüğünüz ojelerin kurumasını beklediğiniz anlardır.
en savunmasız olunan anlar listesinde ilk sırada tuvallette olmak gerek özellikle de zıçılan andır...
uyurken. en vahşi, acımasız, kötü insan bile uyurken o kadar masum duruyor ki...
Aşık olduğunda ...
En güvendiğin zaman .
Mastürbasyon esnasında götümü gibseler kalkmam hocam.
Edit: biraz abarttım kusura bakmayın.