bugün

benim annemler göçmen, bulgaristan'dan geldik.
(bkz: siktir git demenin alternatif yolları)
ben farklıyım.
erkekler arasında birde 31 çekmem çok saçma diyenleri gördüm.
"ben evliliğe karşıyım, çok saçma buluyorum.hiç bana göre değil"
ben pi sayısıyım.
''farklı olmak'' ağızdan çıkan cümleler ile açıklanamaz. içinde bulunduğun eylemler seni farklı kılar diğer moronlardan..
arkadaşlarımız arasında sıkça belli edilen durumdur ama yakın gördüğümüz için pek ciddiye almayız.

(bkz: ulan acayip götüm kaşınıyor) - ibneyim demenin başka bir yolu
(bkz: geçen gün yine sevişiyorum) - her gün sağ eliyle ilişkiye giren tip
(bkz: hacı sağ da mı daha iyi duruyor sol da mı) - pardon ama boru değil 22 cm damarlı
(bkz: bu tıp fakültesini de neden yazdım anlamadım ki) - okuyom ben ya

gibi sıkça duyduğumuz ama aldırış etmediğimiz farklılıklar vardır..
lost'un hiçbir bölümünü izlemedim.
-bütün insanlar aynı.

(kendisi neyse?)
"ben farklıyım" diyerek farkını koyar zaten sıradanlaşmış farklı insan.
istesem sigarayı bırakırım ama istemiyorum.
türk dizisi izlemiyorum, klasik müzik dinliyorum, herzaman cumhuriyet gazetesi okurum, Cep telefonum yok. facebok kullanmam, oyumu akpye atmadım!
dengesizin biriyim. ****
yemek yapmayı bilmem, örgü örmem, hayat müşterek ben yemeği yapıyorsam o bulaşığı yıkayacak falan filan.
benim ateist arkadasimda var dindar arkadasimda. her ortama uyum saglarim hassiktir oradan karaktersiz pevezenk.
kendini üst hissetme çabasında birinin ifşa edişidir. 'yani farklıyım demek için';
farklı olmak adına sahtelik sergileyenleri eleştiren sözler söylemek.

daha anlaşılır biçimde;
bir başlık altında bu sözleri toplayan biri; 'insanlar şöyle sözler söylerek kendini farklı göstermek ister, oysa yalan söylerler. ben bunların farkında olan biri olarak; onlardan farklıyım.' der aslında.
bu da, kendini pazarlamanın bir başka yoludur.

direkt farklı olmak adına sahte bir kimliğe bürünenlerden daha zekilerdir. çünkü yaptıkları; sahte kimliğe bürünenlerden farklı bir sahte kimlik yaratmak.

kısaca; yanlıştan faydalanarak, kendi yanlışını doğru kılmak.

çok fazla yanlış var. oysa farklı olmak için çabalamaya gerek yok. zaten, her insan doğuştan farklıdır.
insanlardan farklı olduğunu söyleyen biri, bu uğurda koşan biri;
aslında farklı olmak değil, farklılıkları ile sıradanlaşmak ve toplumca kabul görmek istemektedir.

çünkü bilir;
her insan farklıdır.
kendini farksız hissederse, farklı hissetmek ve hissettirmek için çabalayarak, sıradanlaşmak ister.

sıradanlığın, 'farklı olmak' olduğu bir yerde; farkının farkında olmayan her insan, insanlığından ödün vererek kendi kafasında farklı olmak ve her farklı ile sıradan olmak için çabalar.

oysa yanlış!
Farkımız da bu zaten.
-sabah programı mı? o da nedir?
cinsellik benim için birinci plandadır. hatta herşeyin önündedir. *
ya işte bende incide takılıyorum, okanın programına flan saldırdık biz.
uyku problemlerim var benim.
ben nihat doğanım.
abazan değilim. sadece cinsel açlık içerisindeyim.
trafik kurallarına uyarım.kırmızı da geçmem.sigara kullanmıyorum.tek eşliyim.
güncel Önemli Başlıklar