bugün

Ne kadar yazıktır ki öyle ama kadınlarda o kadar çok makyaj var ki hortumla yıkasak anca ulaşabilirz gerçek yüzlerine.
Asıl güzellik içtedir diyenlere katılıyorum. Fakat karşındaki insan seni fiziki görünüşüyle bir şekilde etkilememişse sana iç güzelliğini göstermesi için ona fırsat veremezsin. Bu da yadsınamaz bir gerçektir.
Nice insanlar tanidim ic guzelligiyle dis guzelligine guzellik katti bunun aksine nice insanlar tanidim karakterleriyle dis guzelliklerine golge dusurdu.
Dis guzellige onem vermek bir yere kadardir.Bunu bilir bunu soylerim .
Normaldir.
Dış güzelliği seni çekmeyen kimseye atmaz o kalbin.
He dış güzellikten kasıt herkesin altın orana uyup sahane fiziksel özelliklere sahip olması mıdır? Hayir. Sana guzel gorunsun yeter. Gerisi hikâye.
Atalarimiz bosuna ilk intiba onemlidir dememisler.
Bir gerçektir. Ne kadar da "Ben hiç dış görünüşe önem vermem." dense de herkes önem verir dış görünüşe. Kimi çok verir kimi az verir. O ayrı mesele. Ancak şöyle bir şey de vardır ki dış görünüşünü beğenmediğiniz insanla konuşup da çok iyi anlaşırsanız o insan gözünüzde birden güzelleşir, ondan güzelini bulamazsınız. Dış görünüşünü beğendiğiniz biriyle konuşup da hiç anlaşamazsanız o insan birden gözünüzde çirkinleşir, ondan çirkinini bulamazsınız.
olağandır. dışını beğenmediğin insanın içini merak etmezsin. dışını beğenmediğin insanla arkadaş bile olmuyorsun.