bugün

Bir türkiye gerçeğidir. Sigara içen insan ikinci sınıf vatandaştır. istediği yerde içemez, bulduğu en yakın kapıdan dışarı fırlamak zorundadır. yoksa 69 lira para cezası ödemesi gerekir. Ha bir de şöyle bir durum vardır. O 69 lirayı çıkarıp masaya koysanız da o sigarayı orda içirmezler. I ıh.
her zaman yaptığım sınıflandırmadır. içseler veya içmeseler bize ne dir. babamızın paketini yırttığımızda kimseye bir katkısı olmamış, ebeveynler tarafından zehirlenme hedesine iştahla devam edilmiştir. yine de seviyoruz seni dumansız hava sahası.
bence yapılmaması gereken durumdur, tamam dumansız hava sahasına bende destek veriyorum, içenler yüzünden içmeyenlerde zarar görüyor fakat içen kendine içiyordur, kendine zarar veriyordur, diğer insanlara zararı dokunulmadığı sürece bir alt sınıf gibi görülmemesi gerekir. *
bence yapılması gereken durumdur, tamam dumansız hava sahasına ben de destek vermiyorum, ama yapılsın yani.
Bana göre sigara içen bir kişi beğinsiz dir, ama ne yazıkki seninde dediğin gibi ülkemizde çok yaygın, bunun önleri alınıyor. Gerek çocuklarımıza içirtmemek böylece bundan 70 sene sonra sigara diye bir şey kalmıcak.