bugün

hayata yaşamak için gelenlerle , yaşamaya çalışanlar olarak ikiye ayrılır .
yazarların ayrım niteliğine göre kategorilenmesi .
insanlar içinde bulundukları duruma göre çok parçaya ayrılır hatta bazıları o kadar parçalara ayrılmıştır giderek küçülmüştür gözümde.
hayatta her şeyin olasılığının 1/2 olması sorunsalına benzer bir sorunsaldır. x kategorisindeki insanlar ve bunun dışında kalan insanlar vardır. yani her zaman ikiye ayrılır. ayrıca bu konuda söylenmiş bir söz de şudur:

insanlar ikiye ayrılır - cem garipoğlu
yepisyeni, cillop kimin, 0 km sorunsal. o değil de sözlükte bug var sanırım. ya da açılan başlığın sonuna sorunsalı ekleyen bir bot. yok yani başka bir ihtimal yok. aslında var da kendi türümün zeka seviyesinin bu kadar düşebileceği fikri beni ürkütüyor. entry burada bitti sorunsalı. eksiye yüklenmece sorunsalı. hadi öptüm sorunsalı. aeo sorunsalı.
elmayı ısırarak yiyenler ve elmayı soyarak yiyenler diye ayırırım ben. birisi çok çılgın olur diğeri çok muhafazakar.
insanların eşeyli üremeyle çoğaldını unutup eşeysiz üreme yaptığını sanmaktır.
"There are only 10 types of people in the world: those who understand binary, and those who don't." diyerekt elitist olarak katıldığım durumdur.
delikanlı - eli kanlı.
kuru fasülye sevenler- kuru fasülye sevmeyenler.
insanlar bildiklerimiz ve bilmediklerimiz olarak ikiye ayrılır.

haa! daha kabasını isterseniz onuda yazarım, fütusuzca ve hoyratça,
insanlar iki çeşittir.
bir binenler bir de binilenler.
ben!
ben jokeyim!*
bacaklarından caart diye.
"ülke bölünsün istiyorum;- yandaş,yalaka ve yavşaklar bir tarafa- onurlu, şerefli, üreten emekçiler ve vatansever insanlar bir tarafa."
bir tane de benden gelsin.

arkadaşının ağız kokusunu hissedince içinden:

"ulan adamın/kadının ağzı ne kokuyor yaa.."
diyenler
ve
"acaba benim de ağzım kokuyor mudur böyle" diyenler.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar