bugün

ananı sikeyim alınan eğitim mi desen, okunan dostoyevski, montaigne, turgenyev mi desen ne desen. çıkan sonuç $u: insan öldürme. dürüst ol, adaletli ol.

ölmesin abisi. ölmesin i$te. hepsi bu.

tanım: etiketleme ustası türkiye'nin kıskançlık, kindarlık, ihanet ile ruh hastalığıyla bürünmü$ halet-i ruhiyelerinin yansımasıdır. güya hepsi ülkesini seviyor. oğlum siz gayri safi sermaye iradınızın stopajını dü$ük gösteren babalarınızdan dedelerinizden hesap sorun önce. sonra gelin vergisini tam tamına veren bir kürdün bu dileğini dü$manca görün.

not: benim babam goministti.
insan ölmesin demek doğaya aykırıdır. insan ölecektir bu gayet doğaldır nasıl öldüğü önemlidir.

bir şerefli ölenler vardır!

birde şerefsizce ölenler vardır!

tecavüzcüler vardır ölmeyi hakkeder, hemde en iğrenç şekilde! yakılarak.

ölmeyi hakkedenler öldürülmelidir!

pkklı şerefsizleri insan olarak görmüyorum! ölmeleri konusunda duyduğum tek bir üzüntü, sıkıntı, vicdan yok! bu orospu çocukları ölmeyi sonuna kadar hakkediyor! alayının kökü kurusun!
bu dünyada hoşgörü,saygı,sevgi,adalet ölmüş. insan ölse nolur ölmese nolur.
elbette insan öldürülmeli. devrim için faşistleri temizlememiz gerekir. mesela bu it sürüsünden bir tane örnek vereyim, dev-sol tarafından öldürülen

(bkz: gün sazak)
Ülkücü onur yoksunlarının yaptığı şeydir. Hiçbir şekilde insan ölmesin diyince köşesinde vatan bölünmez şehitler ölmez diye 31 çekmeye başlar. Akabinde size terörist der. Lafta bıraksan askere gidecek ama parmağı kesildiğinde annesine koşar.

Az onurlu davranmanın vatana zararı olmaz. Aklınızda bulunsun.
Terörist ölünce korursan teröristte ilan edilirsin kalleş de ilan edilirsin afedersin annesi genelevde çalışan da denilir yani.
Duyan da insanları biz öldürüyoruz sanar. Insanların niye öldüğünü hepiniz biliyorsunuz kimin öldürdüğünü de. Eğer istediğiniz insanlar ölmesin diye o serefsizlere toprak vermemizse bunun olmayacağını da bilin.
insan olmesin istiyorsan insanlara dogrulari anlatacaksin, kimin dost gorunup dusman oldugunu, kimin baris yanlisi gorunup kanla beslendigini anlatacaksin insanlara.

ha yok ben ille de kuru kuru insan olmesin dicem diyorsan, buyur de. ustune bir de sos olarak hdp yi savun ki daha cok insan ölsün.

bos serzenistir.