bugün

benim bu.

ingiliz kızları güzellik anlamda ortalamayı pek bulamıyorlar. ya domuz pembesi bir ten rengine sahip kilolu ve nerd tipler, ya da size bakmayacak kadar aşmış güzellikleri olan tipler.

bir de, eğer bir ingiliz kızıyla uk veya tr harici bir yerde tanıştıysanız, yani her ikiniz de turistseniz ve siz bu hatunla takılıyorsanız büyük geçmiş olsun. neden mi?

şimdi hayal gücünüzü biraz zorlayın, çok pis, ayıp, asla yapmam diyeceğiniz bir şey düşünün. şimdi bu yaptığınız şeyi fenalık anlamında 2 ile çarpın. işte sarhoş bir ingiliz kızı bu şeyi hiçbir şey yapmıyormuş gibi yapıp hayatına devam edebilir. pasaportu sayesinde genelde ciddi bir yaptırıma uğramadan da çeker gider, siz de rezil olduğunuzla kalırsınız.

kısaca, ben sadece 1 sebep yazdım ama, ingiliz kızlarını beğenmeyen her erkeği anlarım.
Yine bir hayalet adam klasiği dedirten başlık . Takıntı derecesine varan fransız hayranlığı , türk kızlarını hor görme . sıcak iklimin afetleri varken kıçıkırık frenklere kim bakar .
ingiliz kızlarını şahsen güzel bulsam da acaba haklı mı diye de düşündüğüm kişidir. yıllar önce trt'de bir programda "avrupa'nın en çirkin kadınları" olarak ingilizlerin ün yaptığını duymuştum. bunu bir arkadaşla konuşurken de söylemiştim. birkaç yıl sonra o arkadaş yarım seneliğine londra'ya gitti ve bana nette "gelsinler buraya avrupa'da en çirkin kadınlar ingiliz mi görsünler, benim feleğim şaşırdı burda" demişti. haklı sayılırdı, benim bodrum ve didim'de gördüğüm ingiliz kızlar da genel olarak güzel tiplerdi. bu arada Real Holiday tatil sitesinin hazırladığı ankette ingilizler en çirkin kadınlar listesinde birinci gelmiş.

"ingiliz kadınlarına en çok puan kaybettiren üç özellikleri ise ‘kaba olmaları’, ‘erkekler gibi içmeleri’ ve ‘bir yerde sızıp kalmaları.’ Ancak şikâyetler bununla bitmedi. Katılımcılar, ingiliz kadınlarını çirkin dövmelere sahip olmak, çok dar bikini ve futbol tişörtleri giymek ve suça bulaşmakla eleştirdi."

not:bu arada erasmus gibi programlara katılan üniversiteli arkadaşlara göre portekiz kızları en çirkin kızlar olarak söyleniyor. çoğu, türkiye'deki kızlar burdakilere göre güzel kaldı diyorlardı.

http://www.hurriyet.com.t...lar-ingiltereden-15715310
http://www.milliyet.com.t...nin-en-cirkin-kadinlari/1