bugün

sağlam eziktir.
loser'ların winner'idir. abi bir kac durak sonrayi anlarımda son duraga kadar gitmek. dusunsene merterde incen ama taaa beylikduzune kadar gidiyorsun sşlgdjkdjfglkdşfjgdşl
ilkokuldaki ben'im dir o.. kaç defa son durağa yaklaşmışken artık dayanamayıp "sen nerede inecektin delikanlı?" diye soran şoför sayesinde eve dönmüşümdür.. allah tan şimdi son derece süper sosyal, girişimci, lider ruhlu, yaratıcı, prezentabl, b sınıfı ehliyeti olan.. dur lan bu biraz iş arama ilanı gibi oldu.. neyse öyle işte..
hiç kimsenin takmayacağı insandır. yıl olmuş iki bin on dört halen 'inecek var' diyemiyorsa, yardım alması gereken resesif zat. onu diyemiyorsan 'müsait bir yerde' benden sana gelsin.
okulunda tahtaya cikmaya korkan insandir.
kekemedir. inecek var diyesiye kadar şöförün hızı ve kabiliyeti sayesinde uzun bir gezinti yapmak mecburiyetinde kalmıştır. rahatsız olmamıştır bilakis hoşuna da gitmiştir.
Kimbilir nasıl bir çevrede yetişmiştir. Böylelerini karşıma alıp bak dostum çok kolay bir iş başarabilirsin diyesim geliyor. Herkes şanslı olmayabilir küçükken muhtemelen bu insan da böyleydi
Uzun asosyallikden sonra ilk kez insan içine çıkmıştır. Çekinme ve utnama duygusu üst seviyede oldğundan son durağa kadar bekler.
babasının yıllarca her yere arabasıyla götürdüğü, el bebek gül bebek büyümüş, hep rahata alışmış, halkın içinden olmayan kişidir.
aileler saolsun insanıdır. sen, çocuğuma aman bişey olmasın diye fanus içinde saklar, oraya gitme bunu yapma dersen, çocukta öyle mal olur. sonra bizim çocuk çok pısırık yaa. oldu aq.