bugün

on arabın aklını toplamışlar bir incir çekirdeğinin içini dolduramamış derlerdi büyükler ben küçükken.
arap dünyasının pespaye haline bakınca ne denli doğru olduğunu görüyoruz. takiyye üstadlarının şeriat dedikleri saçmalık türkiyede vücut buldurulmaya çalışılıyor. kanı bozuk tayfa bu zihniyete sempati duyabilir ya da kandırılmış kesim ama ne türklüğünü ne atasını unutmamış/satmamış kanı kırmızı beyaz akan çılgın türkler tarihi değiştirdikleri gibi arapları da, tüm kanı bozukları da geldikleri inlere geri döndürebilirler. zira delilik başka şeydir ve bi türkün kanı her zaman deli akar.

arap aşıklarına sözüm; çarşafın altından yaşanan ahlaksız partilere mi özentiniz, güzel oğlan çocuklarının evlerden alınarak küçük yaşta dansözlüğe alıştırıldığı bacha baziye mi özentiniz ki bu ülkedeki oğlan çocuklarına yapılan tecavüze hiç ses etmemiş olmanız bunu doğrular niteliktedir, takiyye karakterinizi bozmamak için küçücük kız çocuklarına sapık adamların tecavüz etmesini evlilik lafı ile gizleme ahlaksızlığına mı?
daha saymakla bitmez bu mendebur arapların ahlaksızlığı ki yaradan kuranda bahsede bahsede bitirememiş, illallah gelmiş peygamberler göndermiş, dört kere kutsal kitap indirmiş ama ııhh nafile.

siz nerenizle okuyorsunuz o arapça okunmazsa anlaşılmaz dediğiniz kitabı bilmiyorum ama 250 gr bilgimle ahlaksızlığı desteklemenin, özendirmenin yanlış olduğunu anlayabiliyorum okuduğum zaman.
zibilyon kere hayra ve barışa yönelik işler yapanları övüyor, zulmedenleri yerin dibine sokuyor da siz hala zalimden yanasınız.

eh soyunuz kuruya o vakit. benim vatanımda kahpece din tüccarlığı ile huzurumuzu bozanın soyu kuruya. bura benim öz vatanım defol arap zihinli karanlık varlık.