bugün

zaman zaman girerdim. okurdum, entrylere bakar şaşırırdım. hep "kayıt ol" butonuna bastığımda yazar alımı kapalı olurdu. "uleyn hem nasıl site hemde yazar bile almıyorlar." adamlara bak burunlarından kıl aldırmıyorlar diyordum.
bu gece "kayıt ol" butonuna tekrar bastığımda form çıktı önüme doldurdum. ve anında yazar oldum zaten.
g*tümü yırtıyorum silik olmak için olmadık küfürü ediyorum silik olmak için.
adamlara göre normal olan bir olay olduğundan sallayanda yok.
çok basit.
bir mail adresin varsa, çok kolaydır.
yazar alımı yapılmadığından şu an olmayacak bir şeydir.
lağım çukurunda yüzmeye çalışmaktır.
küfür haznen iyiyse ve üstte gözüne kestirdiğin birine ana avrat kim iyi söverse o iyi sözlükçü oluyor.
bilgisayarı açmaktan bile kolaydır. evet.
gaf sokmayı öğrenmek kısacası eğlenirken duymadığınız küfürleri öğrenmek.
su anda mumkun olmayan durum. yazar alimi kapalidir diye bir ibare koymuslar...
Çok kolay eylemdir. isteyene uygun fiyat çekilir. *
(bkz: Dokununcu nesillerin kendini yazar sanması)
Ergenlik dönemimde atlatılan travma türevi.
özgürce istediğini söylemektir. tabi tck dahilinde, yoksa siliği ya da 16 gün çaylağı basarlar. saygılar.
artık tam anlamıyla can sıkmaya başlamış olan durum.
Ergenlik.
Safi döl israfı olmak anlamına gelir. Evet.
önce kendi sözlüğünüze bi sahip çıkın dedirtmiş başlık. şimdi burada herkes inci sözlük pis hadi küfredelim etkinliği yapıyor ama bazen burdaki seviyesizlik ve zekasızlıklar, inci sözlüğü bile mumla aratır düzeyde. burdaki moronlar nedeniyle her gün o seviyeye bir miktar daha çekiliyoruz. biri gelir bu entrymi okur, onun için bilgi verici ve seviyeli olsun diyen yazar çok az olacak ki özensiz entryler ile dolmuş taşmış bir sözlük. sonra da biz neden ekşi sözlük seviyesine gelemedik.
Bzir zamanlar benimde bir hesabım vardı incisözlükte ama çoktandır girip bakmıyorum bile ne var diye.
Herkes ergenlikten bahsetmiş ama bazı Uludağ yazarlarının onlardan asagi kalır bir tarafı Yok. Asıl ergenler aramızda. Bazen bakıyorum anasayfada kayda değer bir başlık Yok. Yatalak dede-torun olayının bokunu çıkaranlar mi dersin, zürafayla, penguenle, pandayla, zebrayla ve bilimum yeryüzündeki bütün hayvalarla iliskiye girerken dikkat edilecek hususlar adı altında açılan başlıklar mi dersin, kendini gündem yapma pesinde olan ergenlerin açtığı diğer saçma salak başlıklar mı dersin. bu mu sizin mizah anlayışınız.
Bi kendi sözlüğünüze bakın birde eleştirdiğinize. Adamların mizahi en azından güldürüyor. Okurken zevk alıyorsun. Başkası adına utanmıyorsun.
Burada da tabi ki kaliteli yazarlar var. Sözüm meclisten dışarı. Ama genel olarak, mizahi ele alacak olursak incisi ker.

Not: inci sözlük yazarı değilim.
Çok uğraştım yazar olabilmek için, incinin en cafcaflı zamanında. Olmadı. Ben üye olduğumdaysa herkes gitmişti. Sonra hevesim kaçtı. Hiç bir şey yazmadım. Yazar denirse yazardım orada. Bi üyeliğim vardı eğer silinmediyse..
Bundan yıllar önce çok güzeldi, meşhur bir nisan şakaları, abazaları kamera önüne çiçekle diken fake hesaplı şakalar, ziyaretler güzeldi ama önceden.
daha zeki çocukların arasında olmaktır.
her inci sözlük yazarının belirttiği gibi. "inci sözlük eskiden güzeldi." şimdi ki durumunun ne olduğu kimlerin olduğu ergenlerin olduğu vs vs bunlar boş şeyler. inci sözlük türkiye'nin önemli sözlüklerinden biriydi bir zamanlar. yıllar önce bende yazardım fakat herkes gibi bende bıraktım.

not: inciyi eleştirip uludağ çok güzel yeeea diyen ergenlere de selam olsun.
uludağda yazar olmaktan iyidir. inci sözlük gündelik hayatta bile bulamayacağınız kadar özgürlüğün olduğu bir ortamdır. insanlar oraya stres atmaya gidiyor lan. Hayır adamların zaten ciddi bir platform olmak gibi bir iddiası yok siz daha neyi eleştiriyorsunuz bre salaklar.
güncel Önemli Başlıklar