bugün

IMF iLE GÖRÜŞMELER YILAN HiKAYESiNE DÖNDÜ. ŞiMDi DE BiZiMKiLER IMF GÖRÜŞMELERiNi SÜRDÜRMEK iÇiN WASHiNGTONA GiDiYORLAR. HADi BAKALIM HAYIRLISI. YOK ANLAŞTIK ANLAŞIYORUZ ŞiMDi ANLAŞICAZ VAZGEÇTiK DURUMUNUN ALTINDA BiŞEY ARIYO iNSAN. HOŞ ANLAŞAMASALAR DAHA iYi IMF HANGi ÜLKEDE iŞE YARAMIŞ Ki BiZ DE YARASIN. SON ZAMANLARDA YENi BiR SPEKiLASYON ARACI HALiNE GELDi BU ANLAŞMA MEVZUSU BUGÜN ANLAŞTIK YARIN TAMAM YOK VAZGEÇTiK , ÇOK PARA VERDiLER iSTEMEDiK FALAN DERKEN PARA VE SERMAYE PiYASALARINDA OLUŞAN DALGALANMALARDAN BiRiLERi ÇOK FENA ZENGiN OLUYOR.
(bkz: fiyatta anlaşamamak)

efendim fiyatta anlaşamamak fuhuş sektöründe mevcuttur. ne kadar dersin 90 lira sabaha kadar der, 60'a gelirsen gel dersin olmaz der. bu duruma fiyatta anlaşılamadı denir. ben bir kere %50 teklif ettim olmaz dediler ordan biliyorum.

şimdi bu imf olayında neyde anlaşamadık? kim kaçtan aşağı olmaz diyor merak içerisinde bekliyoruz. tabi anlaşamazsın her gün piyasayla taşak geçiyosunuz, " ebemi siksinlerki bu gün çok önemli bir gelişme oldu sayın seyirciler, türk yetkililer imf ile anlaşma noktasına geldi " ertesi gün haber yumuşuyor " evet sayın seyirciler ebemi siktiler hala anlaşma sağlanamadı, önümüzdeki hafta kırmızı noktada tekrar görüşmek üzere "

lan böyle şeylerle taşak geçtirmeyin bizi. gelelim buraya olayın ciddiyetini yazalım, doğru ya da yanlışlığını yazalım. aferin ya da olmamış diyelim.