bugün

potansiyel kezban.
yeni alınmış kot pantolonunu göstermek istiyordur. biz küçükken olurdu böyle şeyler...

şimdi biz büyüdük ve...
Çoğum rahat rahat oyun oynasın diye ailesi tarafından düşünülmüş iyi niyetli ve fıtrata uygun bir harekettir.
akp'li anne babası olan kızdır.
Hiç rastlamadığım ama rastlasaydım o yaşta bile taşşak geçebileceğim kızdır.
secim yapma sansi verilmeden etek giyme zorunlulugunda birakilan tecihszligin icinde kaliplastirilan sakincali egitim modelinin kusurudur ilkogretimde kizlar kot giysin pantolon giysin tek tip olsun ama ozgurlestirilsin secme hakki ilk okulan baslasin.
fazla hareketli kızdır.
çevremin tüm ısrarlarına rağmen inatla önlüğüm altına kot giyerek hem zamandan tasarruf yapardım hem de bahçedeki ağaçlara, barfiks demirlerine tırmanmam daha kolay olurdu, malum yarasa gibi ağaçtan pantolonsuz sarkınca pek hoş görüntüler oluşturmuyor .*
soğuk iklimle alakası yoktur. kot corapdan daha cok üşütür. soguk iklim insanı yün kullanır.acıtasyona gerek yok.
soğuk iklim kızı.
kıskanç ve küçük çocuğun aklından kızının bacaklarına bakıp tahrik olacağını sanan babanın "kızımın orası burası görünür" diyerek mavi üniformanın altına kot giydirilmiş kızdır.

ilerde büyüyünce bu kız kezban denilen modele bürünür. facebook'ta beğeni alınca kendini adriana lima gibi zanneder.