bugün

seni seviyorum demek isteyip ilk karşı taraftan beklemek denilen bir olay var.şöyle ki;
bu kadar zaman insanlarla beraber olunmuş içindeki sevgi seli dayanamayıp ortaya dökülmüştür ama sonuç hep hüsran olmuştur.
ilk diyen taraf olup karşı taraf bir şey demezse bozulmak gibi bir ihtimal vardır.
karşı taraftan emin olamama ya da bir çekinme vardır.

yine de ne olursa olsun aslında ilk diyen kişi daha şanslıdır. o içinden geldiği gibi yaşamıştır çünkü.
Söylediğinde hiç birşey kaybetmediğini farkedicek çoğu zaman iyikide demişim diyecek olandır. Söylemek gerekir bazen içindekileri karşılık beklemeden ki zaten seni seviyorum bi soru değildir ki kaarşılık bekleyesin , dersin bir an sessizlik olur en çok kalbinin sesini duyarsın o anlarda acabalar gelir gider ama çoğunluk mutlu sonu getirir iyidir hoştur güzeldir.

En güzelide hala söyleyebiliyorken söylemektir.
her zaman kazanan taraftir.
genelde erkek tarafıdır. öpüşmek veya sevişmek için romantizmin tüm olanaklarını seferber eder deyyuz. seni seviyorum, sen diğerlerinden farklısın, ne güzel gözlerin var, benim diğer yanımı tamamladın gibisinden sırf kızı avuçlamak için olaylar olaylar..

ilk diyen olmayın.
görsel
erkek ise kaybedecek taraftır. ilk seni seviyorum diyen taraf kız olduğunda genelde işler hep yolunda gider ama seven taraf erkekse? o zaman allah kolaylıklar ve sabır versindir.
ilklerin özel olduğunu hesaba katarsanız durmayın haykırın sevginizi.
ilişkinin sonuna dek eziklenecek taraftır.
sevgisini daha fazla içinde tutamayandır. ama önemli olan ilk kimin dediği değil,en çok kimin sevdiğidir.
seven taraftır. gururunun okşanmasını değil, kalbindeki yükü hafifletmek isteyen taraftır. cesaretini toplamak için günlerce bekleyen taraftır.
güncel Önemli Başlıklar