bugün

Okulun ilk günü annesi gitti diye camdan atlayan ilkokul arkadaşım seni de unutmadım...
Yasitlarimin aksine aglamadan gecirdigim gündür. Hepsi sümüklü sümüklü anneg diye agliyorlardi. Hepsinin salak oldugunu dusunmustum. Cidden ole ciktilar. Ikinci sinifta okulu degistirdim.
Etraftakiler sanki yakın birini kaybetmiş gibi ağlarken annem kapıdan el sallıyodu o an düşündüm herkesin ki duruyo benim ki niye gitti sonra öğretmen geldi tanıştık falan güzel geçmişti ilk günüm ama en önemlisi annemin 'bak seni burda bekliyorum çıkışta buraya gel' demesi ne güzel günlerdi bee.
Okuldaki ilk günüm özetle bu fotodur.
Düzeltiyorum okuldaki her günüm böyledir.

görsel
o gün annem beni ağlarım falan diye düşünmüş öyle hazırlamış kendini sonra sıraya geçmişiz ben anneme demişim ki tamam sen git ben bakarım başımın çaresine annem şok.
Yanına oturduğum kızın kalemi yere düşmüştü bende alıp kalemi buna geri verdim. Amk çocuğu sen alır almaz kalemi benim bacağıma sok kalemin ucu hala bacağımda galiba. Seni unutmadım amk gudubeti.
Aglamistim hatirliyorum yanima da suleyman oturmustu o da agliyodu hatirliyorum ve aglamakta hakliymisiz aq. Hayata ilk adim ordaymis attigimi atacagimi sikeyim.