bugün

kendisine inanılması zor olan kızdır.
işin daha kötü tarafı ise bunun bir sağlaması yoktur.
yalan söyleyen bir çok erkeğin altında orgazm çığlığı atmış türk kızıdır.
inanan erkek sözlükte 'mal' kelimesinin karşılığı olarak kendini gösterebilir. ve yılın tanımlaması olarak ödül dahi alabilir.
- ay yalçın ilk kez seninle sevişiyorom.
- sus ve yalamaya devam et. görüşlerini sonra alıcazz. yeahh.
Görecelidir, Olmak ile olmamak arasında gidip gelinebilecek bir düşüncedir. * *
muhtemelen vajinismus'dur.
Kesinlikle yalan söyleyen kızdır.
bir zamanlar muhafazakar olan kızdır.
belkide doğrudur korkuları olabilir neden olmasın.
vardır.. ohooo çok tanıyorum.. ortalık malı olmadıkları için ortalıktaki erkeklerin göremeyecekleri kızdır..
sevişen değil de hiç sevişmemiz insanlar tanıyoruz günümüzde. eski komşumuz tasara, aşık olduğu bir adam varmış, sevgilisi askerde şehit düşmüş, o da sadakatinden kimse ile evlenmemiş ve bir dahada sevgilisi olmamış. yeğeni yani arkadaşımın anlattığına göre de 4o küsür yaşlarında da zamanla aşırı kilo alarak yaşamını doğduğu gibi sonlandırmış.*

her bireyin kendi seçimi. laik ya da muhafazakar, herkesin diline düşmesi ne kadar doğru tartışılır. bırakın kendi yaşasın hayatını. ilk kez 26 yaşında sevişmisse de sevgilisi bilsin bunu biz değil. böyle konular girince araya milletimizin çekememezliğini görmüş oluyoruz.
belkide seninle ilk kez sevişiyorum demek istemiştir, bu kadar üstüne gitmeyin.
böyle değerlerin artık bir anlamı kalmadığı için, başka bir deyişle 31 den kan devamlı başka yerlere pompalandığından çoğu kişinin anlayamadığıdır. bunlar kutsal değerler, olabilecek şeylerdir. düşünceye saygı duymak gerekir. "kesin bozuktur lan bu. beni kandırıyordur." şeklindeki düşüncelerinizi sorgulayın siz, kızı bir yana bırakıp.