bugün

hunharca patlatılmış kızların övünç kaynağı gibi kasılarak söyledikleri cümle. büyük bir mantık hatası aslında.

yani sorsan "bekaret beyinde bla bla" masalı anlatacak delik bayan arkadaşlarımız neden ilk kez anal seks yapacak kadar sevdiğini iddia ettiği bir erkek bulması ile övünür. bu bana saçma geliyor, anlamsızca sikiyorum yine de. çok saçma.

madem bir organın aidiyeti önemsiz, neden koca götünü ilk kez verecek olmak ile övünür bir kadın? ya da, madem "ilk kez" olgusu önemli neden, "kendimi habire siktirdim pişmanım" demek yerine bekaret beyindedir derler?

kadınlar çok orospu sanırım. çok yazık. uyan atam.
şimdi size şöyle söyleyeyim. birgün arkadaşlarla kahvede toplandık, neyse oyundu okeydi çaydı kahveydi vakit akmış gitmiş. gece dedik hadi gidelim birer kokoreç yiyelim, gittik kokoreççiye. oturduk, aradan yirmi dk sonra siparişler geldi. söyledik acılı şalgamları da, aldık bi kavanoz turşu biberi de önümüze. derken o sırada içeriye 3 tane kız girdi ki sorma. hepimizin ağzından suyumuz akıyo amk. hemde öyle böyle değil. yani diyeceğim şu ki, bol acılı kokoreçin yanında acılı şalgam ve acı turşu biber insanın tükürük bezlerini sikiyo resmen.

kızlar mı. hepimiz nişanlı adamız olm ne işimiz olur...

yani kısacası vazgeçin artık şu zihniyetten amk. vazgeçin bırakın da millet istediği kişiyle isytediği şeyleri yaşasın rahatça...