bugün

- nasılsın?
- beni nasıl buldun ?
- resimdekilerden farklıyım değil mi?

not: 'beni nasıl buldun?' fiziksel anlamda yazılmıştır. cıa, fbı tarzı aksiyon aramayınız.
1) beni üzmeyeceğine söz verirmisin?
2) beni seveceğine söz verirmisin?
3) sıkıntılı günlerin de yardımcı olurum ama bana sinir ve trip yapmazmısın?

bunlara olumlu cevap veren bir hatun varsa, kaçırmayın derim.
ahh ahhhh
1)nerelisin?
2)neresinden?
3)arif amcayı tanıyor musun?
en son hangi kitabı okudun ?
son olarak hangi filmi izledin ?
çay mı kahve mi ?.

edit: sordum işe yarıyor sözlük...
hem vallahi hem billahi..
burcun ne?
en uzun ilişkin ne kadar sürdü?
inşallah anan ölmüştür; mazallah evlenirsek fln kaynana kahrı çekemem ben de?
erkek arkadaşa "hesabı kim ödeyecek?" diye bir soru yöneltilebilir.
nefes alıyor musun?
biz bunu görüp bunu bildik sözlükten.*

edit: bunun tek bir soru olduğunu bilene kangal sucuk hediye. aynısını üç kez soralım bari emin olmak için.*
- naber
- ne içiyoruz?
- günün nasıl geçti

+ ilk buluşma diye önceden tanışılmayacak diye bir şey yok ki.
-oral, anal, vajinal... hangisinden hoşlanırsın?
-evlenmeden halletsek?
-para nakit mi? kredi kartı geçerli değil bizde de...
1. dünya barışı
2. avrupa'daki ekonomik problemler
3. şike soruşturması

konularından seçilecek olması muhtemeldir. gelen cevaplara bakılarak ilişkinin geleceği hakkında daha net yorum yapılıp bununla ilgili karar alınabilir.

misal, şöyle bir cevap serisi gelmiş ise arkanıza bile bakmayın, hesabı ödeyip kaçın:

1. dünya barışı sağlanabilir, yeterli kaynaklar zaten dünyada mevcut. sadece sistem buna izin vermiyor..
2. yunanistan çok fazla yattı. oh, almanlar çalışsın, onlar yesin. yok öyle...
3. fener'e çok yükleniyorlar...

bik bik bik...
-yaşın kaç
+sekkiz(şahanın tiplemesi ile)
-kaça gidiyorsun
+sekkiz
-kaç kardeşsiniz
+sekkiz.
Unutamadığın biri var mı?
Beni sevebilecek misin?
Seni çok seveyim mi?
- bir şey sorcaktım ama neydi ya? (biiir)
+ ne sorucaktın ki?
- hatırlayamadım şimdi hatırlamaya çalışmasam mı ya? (ikiii)
+ allah allah çok merak etim ben de şimdi.
- çok mu merak ettin, niye ki? (ÜÇ HATTA 4)

MAL MISINIZ la siz! soruları son gün sabahtan hazırlayın da çalmasın bari karı ya da herif! hey allahım ya!
1-)evlenecek miyiz?
2-)kaç çocuk yapalım?
3-)adları ne olsun?
sevgilinin kalpten gitmesi için güzel bir yöntem. (bkz: swh)

(bkz: türk kızı)
-bir artış var mı?
-artış mı ne artışı?
-artis ne arar la bazarda?
adın ?
yaşın ?
okulun ?
içki me karışıp, beni çok fazla baskı altına alarak arkadaşlarımla gezip tozmama ses edip, başka kadınlarla beraber olmama kızmayacağını düşündüğüm için bu birinci sorum değil.

bana daha önce ki erkek arkadaşlarınla benim aramda salak saçma benzetmeler yapıp, beni daraltmayacağından, ben de sana daha önce ki erkek arkadaşlarınla ilgili bir soru sormayı uygun görmedim zira benden önce erkek arkadaşın olmadığını düşünüyorum doğru değilse kafanı yaracağım için bu da ikinci sorum değil.

bana sormak istediğin bir şey var mı? diye sormak istesem de bir er kişiyi sorularınla bunaltmayacağını düşünüyorum??? o yüzden bu da üçüncü sorum değil. *
1.bakiremisin,değilsen kaç kişiyle birlikte oldun?
2.ilk nezaman ilişkiye girdin?
3.ben kaçıncı sevgilinim?
eğer ele avuca gelecek bir dişiyse
1 - adın ne?
2 - makyajsız fotoğrafın var mı?
3 - alkol var mı?
4 - ehliyet ruhsat lütfen * .
tek soru da yeter

(karşıdaki kadınsa)

+sana bir insana yakışacak şekilde davransam gibi davransam benden bu yüzden tiksinir misin?

yüzde 90'ı tiksinir çünkü iyi davranılmaktan.
slm 1:nbr 2:nasılsın 3:benimle evlenirmisin?
-sana üç sorum olacak.
+tabi sor.
-bensiz bir aday düşsen yanına alacağın ilk şey nedir?
ikincisi bensiz bir adaya düşsen yanına alacağın ikinci şey nedir?
üçüncüsü bensiz bir adaya düşsen yanına alacağın üçüncü şey nedir?
+hönk?
tamamıyla yanlış, kadınları tanımayan birilerinin açtığı bir başlıkta bahsi geçen üç sorudurlar onlar.

ilk buluşmada gayet normal konulardan bahsetmek gerekir. kesinlikle öyle sorular sorulmaz. kesinlikle. yok batan gemiden bahset, okuldan komik konulardan bahset...hiçbir şekilde öyle bir şey sorulmaz, sorulma hakkı da yoktur. her türlü iddiaya girerim ki kadın hele ilk buluşmada böyle bir şey sorarsan sana "sana ne?" diye karşılık verecektir. "sen benim namus bekçim falan mısın lan salak yavrusu?" da diyebilir. o zaman o senin ilk buluşman hem son buluşman olur, hem de o mekana kız önündeki bardaktaki içecek her ne ise suratına çarpacağından , o mekana bir daha hiç gidemezsin. yüzün tutmaz.

kesinlikle, ama kesinlikle öyle kaç sevgilin oldu falan diye sorarsan, seni yamultabilir, ki kadınları tanıyosam, büyük çoğunluğu da yamultur, üstelik ağzı bozuk olan birisinden okkalı bi küfür yeme ihtimalin yüzde 90 civarlarındadır.

kesinlikle öyle bir şey sormayınız, ileride o zaten kendiwsi anlatacaktır. anlatmazsa sanki hiç sevgilisi olmamış gibi muamele ediniz. olabilir ki kucaktan kucağa gezmiş bir orospudur, ama kendisini değiştirmek istiyordur. ona bunu yapma hakkını veriniz. bilince n´olcak, boyun mu uzıycak?... geceleri birer paket sigara daha fazla içersin, dünya daki ömrünü on yıl daha kısaltırsın. bilmemek daha iyi.
- tavla oynamayı biliyormusun ?
- balık tutmaktan hoşlanırmısın ?
- benimle birlikte maçlara gelirmisin ?

üçüne de gerçek anlamda evet diyebilecek kıza tapmak gerekir .
özgüvenin var mı ?
her an temiz ve bakımlı mısın ?
samimi misin ?