bugün

dün akşam başıma gelmiş sevgili adayıdır. kadın dul çocuğunu anasına sepetlemiş buluşalım diyor. tamam dedim bizim yeni yapılmış boş eve davet ettim. boş dediysem bi parça eşya var. geldi oturduk balkonda hava sıcak içeri geçelim dedim şaşırdı. neticede buraya kahve içmeye gelmedik dedim emme basma tulumba misali kafasını sallayıp salona geçtik. yakınlaşmaya başladım naz yapıyor yok olmaz, yok ortam müsait değil... nereye ortam müsait değil amk. evdeyiz ulan daha ne dedim içimden. ama incedende yokluyorum böyle çok azgınsın her erkek gibi dedi ama gerçekten olmaz modumda değilim hem ortam müsait değil demeye başladı. öpüşmekten iğrendim öpüşürken sanki 70 yaşında takma dişlerini çıkarmış kadın öpüyorum gibi geldi.

tüm hevesim kaçtı tabi, yatırdım halıya başladım öpüşmeye bi taraftanda soymaya çalışıyorum. aynen şunu dedi - bak bak beni nasılda azdırmaya çalışıyor. böyle olmayacağını anladım ve haşmetli ibriğimi çıkardım verdim eline tam 10 dakika ibriğimle oynadı. tabi ben 1 posta buluşmadan önce attığım için gelen giden yok bıraktı oynamayı - ay yeter çenem ağırdı dedi. dedim devam et zar zor ikna ettim işimi gördüm. gitti kodumun malı ağzını mutfakta çalkaladı. dedim buna benimle ciddi düşünmüyorsundur umarım falan oda yok ya bigün ya ben seni ya sen beni terketçen sorun yok dedi. sonra postaladım bunu başka zaman affetmem dedim gitti. saygılarımla.