bugün

diğer insanlara laf atmayı erdemden sayanlar elbet ki kaybedeceklerdir..

molierre
deveye sormuşlar; "boynun neden eğri" diye; "sus ağzını yüzünü sikerim" demiş.
bir sözü o kadar çok insan paylaşıyor ki artık özelliği kalmıyor. herkes bir birinden görüp birilerine laf yetiştirmek çabasında. böyle gereksiz şeylerle neden uğraşırlar anlamıyorum.
sen gittin ya herkes patates kızartmasına benzeyecek.

aşk beğendiğimiz bedenlere beğendiğimiz kerevizleri koyma sanatıdır. şeklinde artık ciddiye alınmak istenmeyen sözlerdir.**
ettiği sözün dörtte birini uygulayamadıgı için birde sözel olarak söylesem diyen, etrafına dogrudurust adam imajı vermeye calisan, aklı sıra ders veren malların yazdıkları sözlerdir. Like yaparsınız sakınleşir, yapmassanız devam eder.
başkalarına iletilerle laf sokmaktan bıkmayan insanlardır.
genellikle sevgilisi olmayan ya da hunharca ayrılan dişicanların yeni birilerini bulana dek sürdürdükleri eylemdir, yenisi gelince mutluyum adı altında resimler hayata dair güzel sözler paylaşılmaya başlanır, kurtuluşu yoktur...
genelde kendi egolarını tatmin etmek için yazanlardır.aslında hiçtirler. hayatta ezilenler ve silik tiplerdir.yazıktır.
(bkz: çok özlüsün dostum)
özü sözü bir olan tiplerdir.
'ben kültürlüyüm lan bakın ne aforizmalar biliyorum' diyen hanzolardır. ...*** biliyosun sen bezdirdiniz adamı.
kendi fikirlerini bir cümlede derleyemeyip yardım almaya çalışan az gelişmiş kişidir.
Sadece iletilerine bu sözleri yazarlar, video vs. paylaşmazlar yoksa karizmaları çizilir. Biz de yapmacık bir şekilde beğeniriz yazanları.
güncel Önemli Başlıklar